Wpis z mikrobloga

Taki trochę spontan, nie spontan bo do ostatniej chwili nie wiedziałam czy mi się chce, xD ale nie ma takiego obijania się. Zapraszam na robienie kółek odświętnych niczym marsz na Spiskiej o uwaga 20:00. Mam nadzieję, ze tłoku nie będzie. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

FAQ:

Q: Mogę też przyjść?

A: Możesz, jak najbardziej, jeszcze jak.

Q: Jak was poznać?

A: @kwiatencja jest ruda i tańczy jak szalona na środku tafli – tylko niestety zazwyczaj przychodzi po czasie. Ewentualnie szukaj piwniczaków podpierających ścianę (bandę) bojących się wyjść na parkiet (taflę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Q: Nie mam RiGCz-u. Co teraz?

A: Poniżej napisz głupią wymówkę, że nie idziesz – w stylu „Zostawiłam łyżwy na gazie” (autentyk), „Muszę się uczyć” czy inne takie słabe teksty.

Q: Żona/mąż/dziewczyna/chłopak/przyjaciel/przyjaciółka/colega/coleżanka/mama/babcia/tata/dziadek/kuzyn/siostra/brat/pies/kot/ryba/chomik/świnka morska (znana również jako kawia), praca nie pozwala mi przyjść. Co robić?

A: Zerwać z tą osobą (lub tym zwierzęciem) kontakt i przyjść.

Q: Jak odzyskać RiGCz?

A: Przyjść na łyżwy.

Q: Czy trzeba przychodzić zarówno w poniedziałki, jak i czwartki?

A: JESZCZE JAK, OBA DNI SĄ OBOWIĄZKOWE

Q: Czy trzeba umieć jeździć na łyżwach?

A: Oczywiście, przed wejściem przeprowadzany jest specjalny test umiejętności jazdy.


Q: Jestem nieśmiały/a i boję się przyjść. Czy na pewno chcę z wami jeździć na łyżwach?

A: Nie obchodzi nas czy chcesz, czy nie, odezwij się tylko, a ktoś Cię zmusi, żebyś przyszedł/przyszła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Q: Co trzeba wiedzieć przed wejściem na taflę?

A: Według instrukcji: „Naucz się hamować, zanim zaczniesz jeździć na łyżwach.” Ale nie martw się, ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD

Q: Pojeździłbym na łyżwach, ale boję się, że jak się przewrócę, to jakiś gruby dzieciak przejedzie mi po palcach i je utnie, co robić?

A: Zbierać na protezę.

Q: Jak nie przegapić spotkań łyżwowych?

A: Spamlisty już nie działają, ale daj znać pod wpisem, a zostaniesz dodany do takiej amatorskiej.

Q: Naprawdę macie dziennik?

A: Oczywiście, to poważne zajęcia łyżwowe i afterkowe. Na każdym spotkaniu wpisywane są oceny, obecności (bądź ich brak), uwagi itp.

Q: Kiedy aktualizacja pytań?

A: Gdy Rada Pedagogiczna Mirkowego Towarzystwa Łyżwowego uzna to za stosowne.

Zapraszam do sugerowania nowych pytań/odpowiedzi do FAQ lub zmian istniejących.

#lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu #wroclaw
kwiatencja - Taki trochę spontan, nie spontan bo do ostatniej chwili nie wiedziałam c...

źródło: comment_1668189053PA1AwJTlMyaelr36lQNWMm.jpg

Pobierz
  • 7
Ja umiem jeździć do przodu i robić niezdarnie przeplatankę. Jak ktoś chce się ze mną pouczyć hamowania to bardzo chętnie wyjdę :)