Wpis z mikrobloga

Przymierzam się do zakupu butów i pedałów na rower, tylko kompletnie nie wiem, jaki model wybrać. Słyszałem, że najlepszy będzie but z BOA, zamiast rzepów. Jakby ktoś mógłby polecić jakiś zestaw tak w przedziale 500-700zl to byłbym bardzo wdzięczny.
#szosa
  • 12
@rz3zni4: a i jeszcze jedna rzecz, nie nadaja sie na mrozne poranki, z powodu tej siatki z przodu, kiedys pozna jesienia sie tak wybralem okolo 5 rano na rower, to po 5 km myslalem ze mi odpadna palce :( musialem zsiasc, sciagnac buty i rozmasowac palce :(
@rz3zni4: ja sie nie znam, tylko napisalem co mam i z czego jestem zadowolony. Na moje turystyczne raczej jezdzenie nie potrzebuje nic wiecej. Jak wspomnialem oslabiaja mnie te ubranka cyklistyczne, obcisle gacie i te datemne koszulki, zolte pingle i idiotyczne berety ;) uznaje majty z pielucha tyle ze sobie nabylem spodeki Foxa, ktore wygladaja normalnie i zaklada sie je na te z wkladka. Koszulki preferuje Nike do biegania a kaszkiet mam
@Evzen_Huml: to co wysłałeś to są buty do chodzenia, a nie na rower, buty na rower mają wpięcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale skoro nie uznajesz mody cyklistów, to masz zakuty łeb i kręcą Cię faceci w obcisłych ciuchach skoro tak się nimi przejmujesz ;p
@rz3zni4: ale szukasz butów wpinanych czy zwykłych?