Wpis z mikrobloga

Cześć, mam pytanie dla osób ogarniających #mbank.
Czy ekarta wydana do konta podstawowego może również służyć jako karta do zakupów zbliżeniowych w sklepach?
Rozumiem, że wkarta wirtualna nie ma takiej opcji, ani nie ma opcji podpięcia jej pod telegon (karta Apple Pay) i służy wyłączenie o płatności w sklepach internetowych.
Czy z ekartą w wersji nie wirtualnej jest tak samo?

Zależy mi na karcie przedpłaconej, z której można normalnie korzystać w sklepie, choćby takiej biedrze.
president - Cześć, mam pytanie dla osób ogarniających #mbank.
Czy ekarta wydana do k...

źródło: comment_1668183543W6k6zq39ed3OHNRqYMB2QM.jpg

Pobierz
  • 19
eKarta to debetówka typie. ta wirtualna eKarta to też debetówka. A karta wirtualna mbanku ta do płacenia w necie dla bezpieczeństwa to prepaid


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: nie typie, mylisz pojęcia. Mam wirtualną ekartę i jest to prepaid. Nie mówimy o klasycznej karcie do rachunku.
@darek-jg: Dobra, żeby była jasność. Mam u nich rachunek podstawowy, do tego kartę zwykłą klasyczną. Szukam prepaida do tego konta z osobną kartą, z możliwością płatności normalnie sklepach stacjonarnych. "eKarta wirtualna" odpada - nie mogę jej przypiąć jako karta w iPhone. Pytanie czy wie ktoś czy można "ekartę" która jest prepaidem płacić normalnie w stacjonarnych sklepach.

@MichaelT128: coś mówiłeś o otwarciu nowego rachunki i podpięciu nowej karty?

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol : tak,
@president: podstawowe mam w Mbanku a revolut to usługa do posrednictwa w płatnościach np na aliexpress czy shopee ale też przy wyjazdach za granicę bo nie mam tam całej kasy tylko tyle ile doładuję. Niedawno widziałem że dawali kasę za założenie konta nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°)