Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#4konserwy #pis #bekazpisu #neuropa #kredyt #kredyty #kredyciarze #bank #inwestycje

Dobra Mirki, muszę się wam do czegoś przyznać - jest taki mem o najtwardszym elektoracie PiSu, no to lurde, ten, jak to powiedzieć - ja byłem takim najtwardszym elektoratem. Nie wszystko mi się podobało co PiS robił, ale mówiłem sobie to tam trudno, ważne, że żyje się coraz lepiej.
Ale wczoraj jak się dowiedziałem, że PiS nie podniesie stópek czyli de facto nie chce, żeby gospodarka się oczyściła z ryzykownych inwestycji i nierentownych firm, to beton zaczął we mnie pękać. Przecież to kurde zrujnuje Polskę.
Ja wiem, że kredyciarze będą się pluć, że się nie wyrobią ze spłatami, ale hola, hola - jakby nie brali kredytów na 0% to nie wywalili by cen mieszkań w kosmos. Sami są winni i powinni zapłacić za to.
Teraz PiS nie chcąc tracić głosów nie chce dowalić kredyciarzom i prywaciarzom złodziejom co nakupowali BMW zamiast maszyn maszyn i stanowisk pracy w firmie.

Po co ten wpis? A no, chciałem powiedzieć, że jako betonowy elektorat zaczynam już pękać i od wczoraj myślę, że chyba pójde na PO. PO by sie nie pieprzyło i dzwigło by stopy tak jak trzeba, zresztą zrobiłoby to już 4 lata temu jak inflacja w Polsce była na poziomie 4-5% a w Europie była na 1-2%, dzięki temu wzrost raty kredytu byłby wolniejszy i nie znaleźlibyśmy się w takiej patowej sytuacji.
PO nie cierpię, uważam ich za złodziei i oszustów, zrobiliby z naszego kraju kolonię karną dla uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu bo słuchali Niemiec we wszystkim. Prawdopodobnie, gdyby u władzy było PO to od wschodu graniczyli już z rosją, bo Niemcy by nie pozwoliły nam pomagać Ukrainie. Ale przynajmniej ekonomicznie nie bylibyśmy w takim bagnie.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #636cccba007ab8c1ec1799fd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#4konserwy #pis #bekazpisu #neuropa...

źródło: comment_1668180426WrkkY6HOrjVxWqhsTXpyS2.jpg

Pobierz
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: Mnie bardziej intryguje, że dla Ciebie decyzja o nie podniesieniu stóp była kroplą w czarze goryczy? WTF OPie. A to Ty spałeś jak do tej pory #!$%@? pieniądz przez BRRRR do 500+ albo utrzymywaniem wysokich marż na surowce?
##!$%@? to jest jakiś trollwpis, bo nie wierzę, że jeśli znasz się na ekonomii to do tej pory byłeś "i sleep"