Wpis z mikrobloga

@Bartekgkw: 2 godziny później.... "w sumie jakbym zmienił taktykę tego grajka bym wywalił temu dał inny styl, podszedłbym na luzie... w sumie to może się sprawdzić.... a spróbuję jeszcze raz" XD


@arkadi2020: Nieee tak nie będzie, nie mam w ogóle funu z tej gry, tylko frustracja i #!$%@?. Jestem boomerem i odpalam ta gre na godzinkę po pracy, żeby se zagrać meczyk - ale jaki jest w tym sens jeśli
@Bartekgkw: po prostu jestes za slaby.


@Poopiesh: Za słaby na co? XD

Chyba po to są dywizje, żebyś grał z ludźmi na swoim poziomie. Za słaby na jakieś śmieszne mistrzostwa czy #!$%@? wie co tam jest? Tak, bo nie jestem maciusiem który dzień w dzień po gimnazjum odpala fife i #!$%@? do nocy XD
Gry są po to żeby mieć z tego jakaś frajdę, a z tego ustawionego i skryptowanego
@Bartekgkw: W sumie racja, ja tez już mam powoli dosc kolejnej edycji w ktorej #!$%@? skrzydłowym do lini,zwód, podanie do środka i gol… łaaaaał fajna gra i co tydzień liczenie na dobry drop z paczek XD
@Bartekgkw
pro mają specjalne połączenie z serwerami? XD

Problem pewnie jest taki że lol i cs to gry drużynowe więc winę zrzucales na innych i porażka tak nie boli tutaj dostajesz w dupę to problemu szukasz wszędzie tylko nie u sibie.

Zresztą jak rzucasz padem wartym ponad 200zl bo coś ci w grze nie wyszło to tylko potwierdza że z tobą coś jest nie tak.
Nie zapraszam do dyskusji.
FIFA to właśnie nie jest gra dla ciot, trzeba mieć psyche i dzieciaki właśnie najczęściej wychodzą. Stwierdzenie że kolorowy skład można mieć tylko jeżeli się tryharduje bądź wydaje hajs na FP też nie jest prawdą, przez te godzinę czy dwie ( sam tak gram na tygodniu) da radę zrobić jakiś tam konkurencyjny skład ale trzeba wiedzieć co robić ewentualnie skąd brać informacje, ale to też wymaga myślenia. Fakt - większość graczy gra
@Bartekgkw: codziennie 75% postów na wykopie/reddicie w stylu: dziś nie da się grać/co znowu zmienili? gra sie zupełnie inaczej niż wczoraj/narzekających na zbyt duży czynnik losowości w grze/zbyt duży wpływ serwerów na rozgrywkę/ etc etc a tu trolle będą Ci pisać, że masz psychę słabą. A jutro sami walną posta, że w to nie da się grać. Społeczność tej gry jest na poziomie reniferów :)

Prawda jest w taka, że w
@kurasso: W końcu ktoś z mądrym podejsciem, bo wyżej to czysta esencja tej społeczności FUTa XD
Na reddicie roi się od filmików z glitchami/skryptami ze ludziom zawodnik wybiegający na sam na sam automatycznie się cofa/ucieka od piłki, bramkarze robią fikołki, piłka przelatuje im między rękami, zawodnicy się przewracają/odbijają, zreszta nie ma sensu tego nawet wymieniać XD ta gra to jedna wielka, oszukana loteria + hazard dla dzieci pod przykrywką paczek z
@Bartekgkw: pełna zgoda niestety. Fifa ma taką popularność wyłącznie dlatego, że ludzie kochają piłkę nożną a żadna inna gra piłkarska nie jest nawet trochę konkurencyjna. Przez co ludzie #!$%@?ą się na te wszystkie glitche ale i tak grają.

Pomyśleć, że najlepszy PES to był 6, który wyszedł 15 lat temu. Co poszło nie tak, KONAMI? ;)
@Bartekgkw a co wbijales w cs/lolu?


@htmerky: w csa supreme/global i próbowałem swoich sił na faceit ale tam już było ciężko ( ͡° ͜ʖ ͡°) w lola grałem w pierwsze 3/4 sezony i zawsze siedziałem w goldzie, ale graliśmy głównie jakieś normalne czy inne tryby 4fun z kumplami.
W csa czy lola tez się można #!$%@?, ale przede wszystkim tam możesz przyznać ze ktoś jest lepszy, a
@Bartekgkw no to masz swoj sufit skilla w fifie, bo jak w innych grach stales na srednim poziomie to moze psychy nie masz, bo jak w fifie jestes w stanie opanowac emocje i dostajesz 2:0, a dalej grasz swoje to jak przeciwnik jest na podobnym poziomie to odrobisz, a jak sie #!$%@? to dziury w obronie robisz, a przeciwnik wstrzelony to jeszcze cos ci do bramki wrzuci. Fakt jest taki, ze do