Wpis z mikrobloga

@Indoktrynator: ja też zmieniłem pc na konsole ponad rok temu. Rok miałem ps4 i od kilku miesięcy series x. Przez pierwszy tydzień myślałem że sprzedam to w #!$%@? bo gra na padzie była dla mnie trudna. Potem mi przeszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bambrx: Mnie przekonały trzy rzeczy:
- Na konsoli mozna sobie pograć wygodnie siedząc na kanapie. Niby PC też można podpiąć do TV, ale to już musiałby być typowo pecet do grania, by to nie odpinać w tę i we w tę. Komp i biurko przez pracę w IT całkowicie zaczął mi się kojarzyć z pracą. 8 godzin dziennie w robocie przy biurku wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Indoktrynator: dlaczego według mnie PC jest lepszy do grania:
1. Lepsza grafika
2. Modyfikacje
3. Trainery
4. Lepsze sterowanie (klawiatura + myszka zdecydowanie lepiej się nadaje do większości gier)
5. Więcej gier
6. Łatwy sposób na emulowanie starych gier z różnych konsol
7. Najwięcej akcesoriów do gier
@ulver86: konsole jakie miałem to Ps1, Ps2 i Ps3.
Dla mnie konsole miały obowiązkowy element: gry w split screen.
Niestety ten element zaczął znikać od Ps3, a dziś jest super rzadkością.
Na konsoli i ogólnie do padów fajne są tylko gry wyścigowe, bijatyka i sportowe.
Do dziś wiele gier na konsole ma limit 30 fps, co dla mnie jest absurdalne, gdyż gry na Android'a obslugują już 120 fps.
Dla mnie minimum
@ulver86: bo może lubią wyzwanie?
Myszka i klawiatura zawsze jest najlepszym wyborem do strzelanek, po prostu łatwiej i szybciej da się ogarnąć sterowanie i perfekcyjne strzelanie.
Pierwszy dzień z xboxem za mną :3 Kupiłem na rok gamepass sposobem z XGP i faktycznie jest sporo do ogrania w tej bibliotece. Teraz jeszcze ogarnąć rynek wtórny gier na Xbox i można grać za pół darmo ( ͡º ͜ʖ͡º)