Wpis z mikrobloga

@StormtrUper: nie ma bardziej ohydne go sklepu. Ten #!$%@? styl, że kazdemu wytatuowana szesnastolatka z niebieskimi włosami i kolczykami na #!$%@? mowi na ty, że bez skrupułów potrafi być winna złotówkę (nie grosika, nie pomyliłem się), że jagodzianka kosztuje 23 zlote, a jak się bierze na wynos to 23,50 bo opakowanie. To kretyńskie menu w ogole napisane przez jakiegos wiejskiego studenta marketingu z kulinarnym zacięciem, te żenujące posty w social mediach...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@donedslon: tu raczej nie chodzi o same Chrupko, tylko tak jak napisał @borohekatomba, to jakich klientów ściąga. Fakt dla mieszkańców może być to problematyczne bo ciasne osiedle, nie ma gdzie parkować a tam zawsze nastawiane tych samochodów. Dwa razy jak tam byłem to na wjeździe do garażu koło chrupko na zakazie samochody stały :D
@arsze_nick Bardzo słodkie i farszu nawalone pod korek. Podobnie było z pączkami w tłusty czwartek. Ja tam wole zjeść zwykłego rogalika lub pączura ale czasami próbujemy co tam zrobili
@arsze_nick Bardzo słodkie i farszu nawalone pod korek. Podobnie było z pączkami w tłusty czwartek. Ja tam wole zjeść zwykłego rogalika lub pączura ale czasami próbujemy tych chrupkowych cudaków
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@borohekatomba:

że kazdemu wytatuowana szesnastolatka z niebieskimi włosami i kolczykami na #!$%@? mowi na ty,


Jak pierwszy raz tam poszedłem, to miałem niezły error jak typiara zza lady od progu mówi do mnie na ty XD Ceny kosmos, te ich drożdżówki nie różnią się niczym od tych ze stokrotki. Jednym słowem nigdy więcej