Wpis z mikrobloga

Właśnie przebywam na #zanzibar w celach naukowych i wakacyjnych. Dużo słyszane było o seksturystyce białych Europejek do krainy Masajów, #mokebe żeby oddawać się tym nadludziom. To co widzę tutaj przerosło nawet moje oczekiwania i jest to mocniejsze niż mi opowiadali na dickpillscience studiach.
Zdjęcie jakie udało mi się zrobić na plaży przedstawia szczęśliwą #p0lka która już wie, że będzie bałamucona przez hordy masajskich wojowników. Potem poszli razem do masajskiej wioski. Czy któraś spojrzała na was kiedyś z takim uśmiechem? Natura.
Pełny artykuł mój opisujący działanie m0kebianskich nadludzi z europejkami na Zanzibarze będzie opublikowany w nowym magazynie dickpillscience na nowy rok akademicki na University of Cooksville.

#natura #dickpill #blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #seks
peja3334 - Właśnie przebywam na #zanzibar w celach naukowych i wakacyjnych. Dużo słys...

źródło: comment_1668150856dbFWETITFvDRgyEwvTQtm5.jpg

Pobierz
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peja3334: Ale nie zakładają wiosek, tylko sobie żyją w różnych miejscach, gdzie popadnie, sezonowo. Masajskie wioski są na kontynentalnej części, w regionach Arushy i Kilimandżaro, również w Kenii.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peja3334: w sumie to dobre dopasowanie, bo na takie wakajki do Afryki to udają się takie ulane sztuki, które u nas nie mają brania - a tam grube są w cenie
@peja3334: Życzę koledze dobrego wypoczynku. Ja zawsze na urlopie w Polsce mam niedosyt, po prostu nie czuję big dick energy co mnie przecież motywuje (najlepiej wspominam wypoczynek w Nigerii). Jak sytuacja na Zanzibarze, jest męski klimat? Pewnie faceci mają trąby jak słonie afrykańskie.