Wpis z mikrobloga

Udało mi się stworzyć #spotify Downloader. Pobiera ORYGINALNE utwory (bez DRM) z serwerów Spotify. Nie mirrory z #youtube jak inne narzędzia.

Być może udostępnię za parę dni jako tool online z wyszukiwarką. Ktoś by korzystał?

#pytanie #technologia #muzyka #tidal #deezer #applemusic #googleplay

#it #webdev #frontend #java #javascript #informatyka #komputery #programowanie #programista15k #ciekawostki #internet
  • 36
@whoru: Mam Spotify premium ale rzeczy tam się pojawiają i znikają. Oprócz Spotify mam własnego NASa z 4Tb dyskiem gdzie trzymam muzykę której nie ma na Spotify albo była.
Np niektórzy wykonawcy mają 5 albumów na Spotify a u mnie mam pełną dyskografię z 15 albumami.. (nie licząc livów!) No więc żałuję że za to płacę bo i tak częściej słucham domowego spotify z aplikacji jellyfin z własnego serwera ;d
@snnop93: No Spotify nie ma wszystkich albumów albo ma i znikają i nawet Cię nie poinformuje że "hehe sorki ale wyghasła nam umowa na te 3 albumy to nie jest pełna dyskografia" Nie raz zdawało mi się że dany wykonawca miał dany utwór a na spotify go nie było. Trzeba było z torrentów ściągnąć i sobie poradzić.

Spotify do ściągania jest fajne bo torrenty z polska muzyką/warezy to nisza i mało