Wpis z mikrobloga

Ja pindole, czego to kopiowanie danych ze #smartfon #xiaomi mi 9t na #telefon #realme neo 3t jest takie trudne?

Bezprzewodowo się nie udało z różnych powodów, choć próbowałem też jakimś wbudowanym narzędziem (Screen) i po godzinie zacząłem od nowa kablem. No to tym razem niby coś się robi w tle (przygotowuje się do kopiowania), ale stary fon zaczął się szybko ładować i nie da się tego ładowania Nijak wyłączyć. Już jest 82% po 34min, ale na nowym bateria pustoszeje w oczach. Nie ma opcji wyłączenia ładowania, więc pewnie zaraz będę musiał to przerwać i ładować nowy telefon. A kopiowanie nadal się nie zaczęło.

Czemu to jest wszystko takie nieintuicyjne i trudne...?
#kiciochpyta
  • 15
@majk3l: ale nie przeniesiesz wszystkich danych za cholere.

Zdjecia przez.kompa.najlepien od razu backup zrobisz.

Reszta przez backup googla, lub inna chmure i ewentualnie jakis soft od xiaomi czy realme.

Ale zapomnij ze ci sie dane aplikacji, hasla, rzeczy zapisache w pamoeci przeniosa.
@majk3l: Nie przenoś wszystkich danych, bo tego nawet ci kopia zapasowa systemu nie zrobi.


@lycaon_pictus a ja chcę :-)

@PurpleHaze lecę standardowym procesem wymyślonym przez Google albo producenta softu. Robiłem to na wielu telefonach, znajomym, dziadkom itp., zawsze bez problemu, choć teraz u mnie żaden sposob nie działa. W ogóle. Nie to, żeby nieodpowiednio albo co.
@sylwke3100: > Żadna apka w obecnym czasie ci nie pozwoli wszystkiego przenieść

@sylwke3100: no widzę właśnie, nawet głupiego rozmieszczenia skrótów na ekranie i folderów. Wszędzie trzeba się logować. No dramat. ale co zrobić...