Wpis z mikrobloga

amunicja ostra ostra w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) to żeś dowalił do pieca


@SmacznyPies: Czyli ze co? Tierdzisz ze nie bylo w polsce przypadku gdzie policja strzelala do uciekajacego samochodu i ranila kolesia w srodku? Czym strzelala? Z pistoletu na wode?
  • Odpowiedz
dobra zdarzały się takie przypadki, ale niezbyt często. polska policja niechętnie wyciąga spluwę, bo z każdego wystrzelonego naboju są surowo rozliczani (może być sąd)


@SmacznyPies: Nie mow mi ze nie widziales fimiku jak patrol (mieszany) zatrzymuje kolesia z (chyba) maczeta. I jak pani policjantka krzyczy "rzuc to kur**" i on rzuca - prosto w nia. Panie ile tam strzalow padlo :DDD

Z bliska nie trafili - trafili dopiero w plecy
  • Odpowiedz
@xDawidMx: no jeżeli jedyne co dasz policji w zeznaniach to "yyy k---a nie mam portfelu, miałem tam dużo pienionżków" i się dziwisz, że na podstawie tego nikogo nie znaleźli, bo sam nie jesteś pomocny, to chyba nie mam pytań xD
  • Odpowiedz
@SmacznyPies : Argument przygłupów, bo nie mają więcej na obronę tej zepsutej jednostki
" hwdp, ale jak rower ukradną to pierwsi na policję biegną". Tak k---a, tak jest, bo od tego są psy, a nie od pałowania ludzi, zastraszania, wymuszania danych, panoszenia się jak bogowie , picia kawki na Orlenie i drzemek w radiowozie. Podwyżek szmaty chcą, a jedyne do czego się nadają to do mycia zasranych kibli u komendanta.
  • Odpowiedz
@SmacznyPies: ja kiedyś byłem oszukiwany w necie, praktycznie calosc sprawy im rozwiazalem a i tak umorzyli bo nie wykryli sprawcy xD a pani policjantka mówiła jak składałem zeznania że łatwa sprawa hehe
  • Odpowiedz
amunicja ostra ostra w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) to żeś dowalił do pieca


@SmacznyPies: W pięćdziesiątym szóstym i potem w siedemdziesiątym też mówili że milicja nie będzie strzelać do robotników, a jak wyszło to na historii wykładają. Teraz przynajmniej można o tym mówić, przed osiemdziesiątym dziewiątym zamykali za takie "sianie zamętu".
  • Odpowiedz
jak ktoś im portfel p------e, to zaraz pobiegną na komendę


@SmacznyPies: no popatrz, może dlatego bo i tak dostają pensje z moich pieniędzy więc to ich psi (hehe) obowiązek szukać mojego portfela?

A i tak przecież wiemy, że nie ma sensu biegnąć, bo szanse dążą ku zerowi, że znajdą portfel i sprawcę.

No i przede wszystkim ja chce mieszkać w kraju gdzie nie kradną portfeli. Chcę prewencji a nie kronikarza
  • Odpowiedz