Wpis z mikrobloga

Zawsze kisne, gdy #rozowepaski piszą starym huopom +25, co za rękę nawet nie trzymali, że nigdy nie jest za późno, a później te same różowe śmieją się do rozpuku, gdy widzą 20 letniego prawika, a taki 25+ jest dla nich tak przerażający, że uciekalyby od niego gdzie pieprz rośnie. Praktycznie każdy różowy wolałby huopa, który w wieku 19 lat przerobił już 50 lasek od takiego, który nie trzymał za rękę do 25 r.ż w górę. #przegryw
  • 154
część zbiorowości tagu przegryw to osoby, które same bazują w swoim życiu na najniższych popędach


@moll: Jak absolutna większość mężczyzn XD tzn na tagu jest to bardziej widoczne, ale ciężko żeby było inaczej w wypadku deprywacji podstawowej potrzeby i wśród osób generalnie młodych, czyli w testosteronowym piku.
@moll mnie bawi trochę fakt że jak chcesz zwiększyć pulę kobiet do szukania znajdź lepsza fuchę etc. Jakbym zaczął lepiej zarabiać to tym bardziej szukałabym lepszej lochy(mówię o tych na swoim poziomie a nie wyżej) niż tych gorszych bo czemu niby? Prawie 27 lat, prawak. Na seksie aż tak bardzo mi nie zależy by się #!$%@? z jakąś szmata bez perspektyw. Bawi mnie ogólnie ten świat hipokryzji że kobiety są takie znakomite,
@Barbatos96: składowych jest wiele, chociażby to, że mają mniejszą skłonność do ryzyka i o wiele częściej wybierają gorzej płatne zawody.

I znajdź lepszą fuchę bardziej odnosi się do prestiżu zajęcia, niż wyśrubowania w kosmos swoich zarobków kwotowo, bo to prestiż pracy, otwiera ci drzwi do "loch". Jakbyś jeszcze tego nie zauważył

Swoją drogą, ładnie nazywa kobiety ktoś, kto szukałby raczej kogoś do związku niż na przelotkę ( ͡° ͜ʖ
@moll no właśnie nazywam tak kobiety z którymi bym się nie chciał wiązać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Z tym prestiżem to w sumie bym nie przesadzał - też oczywiście zależy co kobieta ma na myśli przez "prestiż". I to na temat tych składowych to wiem, dlatego to nie było pytanie tylko twierdzenie apropo hipokryzji. Kobiety chcą być nowoczesne ale chłopi mają być w stosunku do nich tradycyjni
@Barbatos96: nie, "nowoczesność" kobiet w ich oczach w pakiecie do wybiórczego wymagania "tradycyjności" u mężczyzn

Nie wiem co się kryje dla Ciebie pod pojęciem "równego sobie partnera"
@moll to co znaczy: jeżeli zarabiala by mniej ode mnie to czułbym że miałbym utrzymanke, w drugą stronę podobnie. Jeżeli ktoś by mi stawiał rzeczy to też czułbym się jak dziwka
@Barbatos96: a poza aspektem finansowym? i jak w ramach aspektu finansowego w takim razie widzisz kwestię dzieci - zasiłki poporodowe dla kobiet aktywnych zawodowo nadal wynoszą maksymalnie 80% pensji, późniejsze chodzenie na L4 z powodu opieki nad chorym dzieckiem to też mniejsze wpływy ze strony partnerki, no chyba że akurat w tej drugiej kwestii zgodziłbyś się na opiekę po połowie.
@moll nie chce mieć dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°). I mówisz to tylko w przypadku gdy na się dzieciaka. Ojciec jak bierze tacierzynskie ( a może) nie dodaje nic z zusu więc xd
@Barbatos96: ok, ale nadal nie powiedziałeś nic o wizji partnerstwa na innych polach niż ekonomiczne

Ojciec jak bierze tacierzynskie ( a może) nie dodaje nic z zusu więc xd

jak to nie? XD

masz normalnie płatne 2 tygodnie ojcowskiego, a jeśli w ramach urlopu rodzicielskiego jako ojciec idziesz na tacierzyński, to w zależności od terminów złożenia deklaracji dostajesz za to 60 lub 80% swojego wynagrodzenia. Jakbyś poszedł na urlop wychowawczy, to
@moll dobra,jeżeli tak to sry. Aż tak bardzo się w to nie wglebialem.
W sumie nie widzę innych dziedzin: chyba że prace domowe ale to też dla mnie żadna nowość: sprzątanie jak i gotowanje na równych zasadach.
@Barbatos96: no widzę, że pojęcia nie masz... a wazektomia zrobiona, żeby wpadki nie było? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

czyli wspólne naprawy samochodu, wnoszenie mebli i inne takie też? (przepraszam, aż samo mi się ciśnie, żeby o to zapytać, bo idea absolutnej równości w związku to coś co widzę pierwszy raz xD)
@Barbatos96: pytanie, czy bierzesz jej zdolności i warunki fizyczne pod uwagę? I czy w drugą stronę chciałbyś i potrafiłbyś zrobić wszystko, absolutnie wszystko.

Bo zamiast równości absolutnej lepiej sprawdza się barter, bo wtedy obie strony nadal są zaangażowane i następuje jasny podział obowiązków domowych.

Byłeś kiedykolwiek w związku, czy fajnie Ci się tak teoretyzuje tylko?
@moll pisałem że prawie 27letni prawak. Fajnie się teoretyzuje to prawda. Problem tylko że jeżeli myślimy o urodzie u kobiety i barterze to piękno u kobiety znika szybciej niż u faceta. Co w takim wypadku gdy facet zarabia więcej a wziął babkę "gorsza" od siebie a jej najlepsze dni są już za nią? Wtedy taki barter to gówno.
@Barbatos96: bo zależy na jakich poziomach myślisz o barterze, bo tu widzę grubo jest u Ciebie.

W ogóle, co bierzesz pod uwagę u potencjalnej partnerki i co jesteś w stanie dać jej od siebie, tak na wymianę. Nie patrz poziom za poziom, bo to nie wypali, tylko patrz na rachunek ogólny
@moll idąc tymi tropami to tym bardziej by mi się nie chciało być w związku bo patrząc na to jakie są kobiety musiałbym się zmienić o 180 stopni a na to co kobieta może mi dać jest to nie opłacalne. Jak wcześniej pisałem, seks obecnie but jest dla mnie tak ważny bo sam jestem samowystarczalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście to żartobliwy wydźwięk i wyraża się ogólnikowo a
@moll bo nie lubię robić tego co większość kobietom się podoba i lubią robić. I przez większość to dosłownie zdecydowana większość. Lubię robić to co "chłopi" robią, kobiece wyjścia na wycieczki, tańce, imprezki w klubach czy też wyjścia do restauracji po prostu mnie odrzucaja
@Barbatos96: potencjalnie jesteś w stanie znaleźć kobietę, która coś z tych hobby będzie realizować - sport (chociaż nie wiem czy uprawiasz, czy to żłopanie piwa do meczu), gry (nie wiem czy planszówki, czy jakieś konsole lub kąkuter), komedia - w sensie filmy komediowe? teatr?, filmografia - jaka?, książki czyta sporo kobiet, chętne do chlania są teraz częściej spotykane niż kiedyś, kilka politykujących znam
@moll Sport- to co znaczy: siatkówka ręczna i ogólnie świat sportu, gry - rpgi jak i multi, planszówka musi być ciekawa z fajna ekipą; komedia - standupy i inne satyry. Filmografia - różnorakie filmy jak i seriale( czasami nawet te babskie( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Barbatos96: siatkówka ma grono fanek, na standupy też chodzą kobiety, tak samo jak grają w gry, przy szerokim wachlarzu tolerancji na filmy/seriale masz szerokie grono zainteresowanych
@Malkof: to w seriale akurat mu się panny wpiszą, a temat wałkuję, bo sam się na tym tle ustawia w pozycji płatka śniegu

Poza tym, w wieloletnim związku wspólne hobby to duży, bardzo duży plus i mówię to z doświadczenia
@Barbatos96: XD pewnie...

skąd Wy te baby bierzecie? serio pytam, bo naprawdę rzadko trafiałam na mumie, które reprezentowały sobą nic - niczym się nie interesowały, o niczym nie było z nimi pogadać
@Barbatos96: ja też znalazłam mojego przez neta, ale nie przez aplikacje randkowe. Ludzie raczej nie maja nic do poznawania się przez neta, a do prób zaklinania świata przez pryzmat tindera
@Barbatos96: przerabiałam to ostatnio - selekcja działa na korzyść kobiet, brak selekcji na niekorzyść mężczyzn. Chcesz to na przykładzie liczbowym, czy jesteś w stanie sobie przeliczyć prosty model matematyczny sam?
@moll no ja nie twierdzę że obecna sytuacja matrymonialna została spowodowana przez spermiarzy XD. Tylko to też mnie wnęka wnerwia ta hipokryzja u kobiety które mówią że nie patrzą na wygląd tylko one mają na myśli że nie patrzą na wygląd u kolesi 8+/10 bo reszta dla nich nie istnieje( ͡° ͜ʖ ͡°)