Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Człowiek żyje powiedzmy średnio 75-80 lat. Tylko jaki jest sens tyle się męczyć?

Wszystko i tak decyduję się do około 25 roku życia. To z okresu dzieciństwa i młodości mamy najwięcej wspomnień. Pierwsze związki, seksy, przygody po pijaku, wypady z ekipą na wakacje to są wspomnienia które towarzyszą nam do końca życia. Nie wiem co może człowieka ciekawego spotkać po 40. Nowy samochód? #!$%@? na bąbelki? Pierwsze choroby?

Nawet jak masz dla kogo żyć to już nie to samo. Czemu życie jest takie #!$%@?? Czemu młodość trwa tak krótko?

Mam 27 lat praktycznie wszystko mnie ominęło... Z utęsknieniem wracam do czasów gdy miałem 14-16 i miałem kolegów. Graliśmy całymi dniami w piłkę, chodzili na ryby, jeździli rowerami po wsiach. Niby nic takiego a byłem wtedy naprawdę szczęśliwy...

Po 18 urodzinach to wegetacja przed kompem która trwa do dnia dzisiejszego. Nigdy nie byłem na wakacjach, nigdy nie trzymałem za rękę. Parę razy i to tylko przez ostatnie 2 lata kilkanaście popijaw z "kolegami"
#przegryw #samotnosc #depresja #przemyslenia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #636cc3e4007ab8c1ec17989e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: Bo życie w ogóle nie ma sensu. Gdybyś się nie urodził to nie musiałbyś przetrwać. Przetrwanie jest paradoksem, ponieważ przetrwanie to syzyfowa praca. Chcesz przetrwać, ale i tak prędzej czy później zdechniesz. Skoro tak jest to oznacza, że życie nie ma sensu, bo gdybyś się nie urodził to nie musiałbyś cierpieć, żeby na końcu umrzeć. Życie to gówno, jesteś niewolnikiem wszechświata, innych ludzi oraz własnych potrzeb i żądz, a nawet
Mam 27 lat praktycznie wszystko mnie ominęło... Z utęsknieniem wracam do czasów gdy miałem 14-16 i miałem kolegów. Graliśmy całymi dniami w piłkę, chodzili na ryby, jeździli rowerami po wsiach. Niby nic takiego a byłem wtedy naprawdę szczęśliwy...


@AnonimoweMirkoWyznania: dzieci mają tą wspaniałą cechę, że biorą życie jakie jest dlatego nawet w biednych rodzinach mają uśmiech na twarzy, cieszą się z prostych rzeczy. Jak człowiek zaczyna dorastać (mentalnie) to okazuje się,