Wpis z mikrobloga

Ani słowa przepraszam, ani żadnej naprawy podczas największej premiery od lat XD Pograsz sobie polaczku za pare dni, znaj swoje miejsce. I to w 2022 roku gdzie łatke można wypuścić w 10minut - niesamowita pogarda z strony sony. Ale na wykopie widać jak wytresowani soniarze są, z usmiechem na ustach przepłącili 40zł za wersje PL w stosunku do wersji ANG za ten dubbing i nawet z nim nie grają buahah xD

#ps5 #godofwar
Pobierz
źródło: comment_1668084791XcXjagVYm4luBv7P8cThuZ.jpg
  • 24
@ElonMuskKochamCie to jest nic, wczoraj czytałem że nabywcy kolekcjonerek Ragnaroka w ogóle nie dostali w zestawach gry. I to nawet nie o płytę chodzi, bo Sony dawno się wycwanilo i ich nie sprzedaje, a o kartkę z kodem. XD

Wyobraź to sobie, płacisz z 1000 złotych za pudelko, pare kartek, breloczek, kubek i nawet nie jesteś właścicielem tego zestawu ani nie możesz tego sprzedać bo własność leży na serwerach Sony i po
@ElonMuskKochamCie: Widać jak premiera GoW was zapiekła, że trzeba wyciągać wszelkie potknięcia Sony i spamować memami jaka to nie jest do niczego firma, nie to co Microsoft. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do ex'ów to przypomnę, że parę lat temu płakali o nie najbardziej kl0ckarze twierdząc, że to psucie rynku gier i każda gra powinna być dostępna na każdej platformie. Teraz jak będą mieli swoje exy
Pobierz
źródło: comment_1668089444rXl5s2HN3rXETOcl3Rc5jY.jpg
sztucznego ograniczania ich do swojej platformy


Teraz jak będą mieli swoje exy to klaszczą z radości uszami, że s0msiad nie będzie miał

@nostalgiwolf: Kolejny shizofrenik. Jakie exy? Microsoft to nie przygłupy z sony i wszystkie gry będą dostępne na PC + w chmurze więc nawet soniarz będzie mógł sobie w nie grać - a nie sony zablokuje wam tą opcje dla waszego dobra HAHAHAHAHA
@ElonMuskKochamCie: Nie będą. PC to ich platforma i udawanie, że to niezależna platforma jest po prostu bez sensu. No chyba, że ich gry pojawią się natywnie na Linuksa i macOS to wtedy spoko. A chmura to jeszcze lepszy przykład - płać za to, żeby odpalić grę na jakimś obcym sprzęcie i streamować sobie jej obraz. Tak tylko przypomnę, że PS też ma swoją chmurę, a Microsoft jakoś się nie pali do
@ElonMuskKochamCie:

Przecież te same gierki działaja bez problemu na linuxie czy macu, do tego w chmurze więc na telefonie czy dowolnej maszynie.

Jesteś niedorozwinięty? Mam maca z m1 pro i większość gier z mojej biblioteki steam po prostu się nie odpala, tak samo na linuxie zresztą. Gdyby nie właśnie monopol na PC gaming to bym w życiu tego systemu dla niedorozwojów umysłowych nie używał XD
@AntyKuc: Mam maca z m1 pro


Ale to wina wydawców czy gównianego sprzętu apple bez karty graficznej xD?

większość gier z mojej biblioteki steam po prostu się nie odpala, tak samo na linuxie


To podaj może jakiś przykład bo wszystko odpala się na steam decku prócz gier online zablokowanych przez wydawców
tak samo na linuxie zresztą.


@AntyKuc: Już nie wspominajac, że na Linuksie te gry wcale nie odpalają. To są gry Windowsowe które odpalają na warstwie kompatybilności tłumaczącej wywołania gry z Windowsa na Linuksa. Równie dobrze można odpalić sobie gierki ze Switcha na emulatorze i twierdzić, że nie są exami, bo przecież odpalają na PC. ¯\_(ツ)_/¯
przypominam że 2022 a nie umie portować gier z playstation 3 więc są dostępne tylko w chmurze


@ElonMuskKochamCie: Jak to nie umie? Część gier z PS3 została wydana na PS4. Mylisz portowanie z kompatybilnością wsteczną, no ale akurat po pokazie wiedzy jaki zaprezentowałeś wcale mnie to już nie dziwi. xD
@ElonMuskKochamCie:

No to jakiej gry microsoftu nie możesz odpalić?

Np. Halo Infinite możesz odpalić tylko przez Parallels czyli przez wirtualkę windowsa 11. Chyba nie muszę mówić jak bardzo zabija to performance.

Microshit po prostu portuje gry na swoją platformę jaką jest windows, a PC to nie tylko windows.