Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 87
965 198 + 248 = 965 446

Zielone do Lublina


9/16 stolic województw (Kraków + Rzeszów + Katowice + Kielce + Opole + Warszawa + Wrocław + Łódź + Lublin). Jak widać na załączonym obrazku mogło się skończyć gdzieś w lesie bez koła, ale na szczęście jestem umiarkowanie gruby, a i prędkość nie była wielka. Toteż pamiętajcie dzieci, że w lesie to ostrożnie...

Dawno mnie tu nie było, ale jak człowiek wypadnie z rytmu dodawania na równik to potem trudno wrócić.

Powoli kończy się sezon na grubsze jazdy i w ogóle jazdy pod #kwadraty bo dzień krótki, a zbieranie ujebowych kwadracików po nocy to sport umiarkowanie przyjemny i bezpieczny.

Może uda się jeszcze niebieski w tym roku nieco poprawić. No i nadal szukam kogoś z Huty Katowice...

Max square: 83x83
Max cluster: 21362
Total tiles: 60784

#rowerowyrownik #kwadraty #rower #metaxynarowerze #200km
metaxy - 965 198 + 248 = 965 446

 Zielone do Lublina

9/16 stolic województw (Kra...

źródło: comment_16680811096NPyzb3WUo3k3sp4wcoc1J.jpg

Pobierz
  • 13
Europejskie stolice połączyć czerwonym? :P


@heavelock: Czerwonym to kilka mam (Berlin, Praga, Bratysława, Wiedeń, Budapeszt, Zurych, Vaduz, Luksemburg, Bruksela, Amsterdam, Lublana). Rzym, Watykan, San Marino czy Rejkiawik mam na rowerze, ale nie jest przyłączone do reszty. W przyszłym roku pewnie dołożę jakieś Wilno czy coś. Na zielono to już dużo, dużo większy wysiłek (głównie czasowo-finansowo). Ale w przyszłym roku na 90% będzie Toruń, Zielona Góra i Bydgoszcz na zielono. Może Białystok
Co to za opona? Gatorskin? Jaki rozmiar i czy często łapiesz kapcie w takich warunkach?


@koko_jumbo_i_do_przodu: Gator Hardshell. Kapci praktycznie zero po 15-20k. Czasem snake, ale to wina niedopompowania, a nie opony samej w sobie. Polecam o ile się nie ścigasz, bo na mokrym jest dość śliska (twarde mieszanki mają to do siebie). A jeżdżę po solidnych gruzach i kamieniach.

Czy tylko ja zawsze myślałem że to rowerowy rownik a nie