Wpis z mikrobloga

@wykopanywykopek: a co w tym dziwnego?w profilu było mówione że on ,,inwestuje'' różne biznesy,
fotowoltaika'' może być jednym z tych biznesów ,na Live rozmawiali też o innych jego inwestycjach jakie prowadzi,między innymi coś z budowlanką,sprzętem ciężkim, mówił dość ogólnikowo i nie chciał ,,teraz'' o tym z nimi rozmawiać
@wykopanywykopek: i słusznie ,bo większość tam ,,koloryzuje'' swoje biznesowe sukcesy i rzeczywistość często inna co nie raz wynika z ich rozmów
ale tutaj Marek mało ale mówił, choćby jak była (zapomniałam imienia) ta od wypożyczalni sprzętu ciężkiego co z ojcem prowadzi że też ma coś,, podobnego'' też coś przez chwilę nawijał o ,,spedycji''
ale on szybko ucina te tematy jak i pytania innych
@bolekndm: dokładnie tak, trudno wyczuć ile w tym ściemy a ile prawdy bo nie raz się okazuje że właśnie wybiera się na ,,kurs'' czy zamierza się wybrać chociaż ponoć są po studiach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Amikamamy: Mi się wydaje, ze to jest tak, że jak kręca te wizytówki to ich pytają: co robisz? No i jak pada odpowiedź typu 'jestem trenerem na siłowni' to mówią żeby trochę podkręcić np. trener gwiazd u Grzesia :D. Taka Ewelina co w firmie ojca pracuje to znajac życie pewnie pomaga księgowej czy coś w tym stylu ale lepiej brzmi, że zarządza z ojcem firmą budowlaną (taaa). A co do Marka