Wpis z mikrobloga

Siemano!
Wydaliśmy właśnie naszą kolejną grę Nadir: A Grimdark Deckbuilder i rozdajemy 5 kluczy dla Wypoku!

W skrócie: Nadir to mroczny, roguelike’owy deck builder z haczykiem: koszt zagrania karty to również reakcja przeciwnika, którą możesz przewidzieć.
Gra ma bardzo unikatową mechanikę rozgrywania kart i styl graficzny, mamy craftowanie kart, budowanie budynków i inne fajne rzeczy które powinny przypaść do gustu fanom karcianek. ((σ ͜ʖσ)

Zachęcam do wzięcia udziału w #rozdajo !
A, i w razie czego mamy dostępne darmowe demo jeżeli ogracie będziemy wdzięczni za feedback!

( ͡° ͜ʖ ͡° )*:Losowanko jutro po południu, trzy osoby z plusujących i dwie osoby z komentujących!

Edit:
Właśnie zobaczyłem że stuknęło mi 10 lat na wykopie, z tego powodu dorzucę jeszcze jeden kluczyk (òóˇ)

#rozdajo #gamedev #unity3d #steam #steamrozdajo #gry #chwalesie #tworczoscwlasna #pcmasterrace
jan-grochowski - Siemano!
Wydaliśmy właśnie naszą kolejną grę Nadir: A Grimdark Deck...

źródło: comment_16680740232D4EzOwuTwbKTzTMleqqQ1.jpg

Pobierz
  • 56
@jan-grochowski: > roguelike’owy deck builder z haczykiem
Już mi się podoba ^^
Graficznie też całkiem przyjemnie, cena nie najgorsza (na ten moment widzę 71,99), więc całkiem fajnie :)

To podpytam: gra bardziej nastawiona na PvP czy PvE? Na Steamie jest opisana jako "jednoosobowa" ale wydaje mi się, że ma potencjał na multi
@jan-grochowski:

pójdzie na wszystkim, nie martw się ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Nie widziałeś mojego starego laptopa xD
Prawdopodobnie kalkulator lepiej radziłby sobie z grami niż on xD
@getresh: szczerze mówiąc mieliśmy taki problem, że nie potrafiliśmy określić minimalnych wymagań bo szło na wszystkim co wpadło nam w ręce :P jakbyś znalazł chwilę i zagrał nawet w demo na tym lapku i dał nam znać było by super!

Gra jest jednoosobowa, więc PvE. Osiwiały nam już ostatnie włosy od robienia gier multi więc tym razem single ;)
@jan-grochowski:

Tak na szybko, luźne sugestie z mojej strony (będę wrzucać jako osobne komentarze)

Średnio czytelny jest ten ekran, na pierwszy rzut oka pomyślałem, że mogę wybrać tylko jedną nagrodę (mimo liczby mnogiej w tytule ekranu). Wizualnie bardziej widziałbym to jako przedmioty osadzone na gridzie lub w karuzeli po 3 przedmioty ze skrolem (o ile jest więcej nagród do zdobycia).

Mało czytelne są statusy, które nałożone są aktualnie na twoją postać.
le1t00 - @jan-grochowski: 

Tak na szybko, luźne sugestie z mojej strony (będę wrzu...

źródło: comment_1668080053E27YAQSKVB8l4j8ZU8NGEt.jpg

Pobierz