Wpis z mikrobloga

Oferta przedłużenia OC+AC na auto w Uniqa na kolejny rok 500 złotych droższa jak w roku ubiegłym. Było 1800, a proponują to samo za 2300. Brak likwidacji szkód z OC/AC przez czas trwania ubezpieczenia. Idź pan w ch#j ze złodziejami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#uniqa #ubezpieczenia #oc #ac
  • 13
Teraz wycenili auto na 69800 i składka 2381 zł


@Opponent: 3,41% przy kilkuletnim aucie w pakiecie z pełnym AC to normalna cena, rok temu Ciebie wyłapali na dużo niższe składki żeby przyciągnąć klienta po połączeniu z AXA ale żadna firma nie jest w stanie cały czas sprzedawać poniżej kosztów. Na nowe auta większość salonów wystawia ze składką 3% (wiadomo czasami da się niżej i u agenta i w salonie ale to
pełne AC ale 2000 zł udziału w szkodzie i 10% w kradzieży,


@Opponent: Co za partacz tobie to sprzedał :D ? Każdy normalny agent wie, że takie udziały to najgorsze co można zrobić, bo nawet jak klient chce przy zawieraniu żeby było taniej to przy szkodzie to i tak będzie ,,wina agenta" :D
@sayanek: sam bezpośrednio wybrałem taką opcję by obniżyć cenę składki. Polisa zawarta przez internet bezpośrednio z uniqa, wcześniej axa. Sam byłem świadomy takiego wyboru bo jak dla mnie to udział do 2000 zł z AC to nie duży koszt przy likwidacjach dużych uszkodzeń w aucie.
@Opponent: tak, tylko że 85% szkód z AC to szkody małe, dlatego takie udziały się firmom opłacają, a jak byś miał jakieś lakierowanie po obcierce za 2400 i z tego byś miał wypłacić samemu 2000 to gwarantuję Tobie że nigdy więcej byś nie wziął takiego udziału własnego XD