Wpis z mikrobloga

Rozumiem, że piłkarzyki Sandecji zagrali 120 minut meczu + seria rzutów karnych i RASISTOWSKIE okrzyki dotknęły ich dopiero po nietrafionym przez nich karnym gdy kolejny strzelony przez Śląsk eliminował ich z pucharu :D

Brzmi legitnie xD Zejść z boiska jak ostatnie płaczki zamiast dograć z honorem xd


#mecz #pilkanozna #slaskwroclaw #wroclaw #polska #kibice
Beszczebelny - Rozumiem, że piłkarzyki Sandecji zagrali 120 minut meczu + seria rzutó...

źródło: comment_1668061625bTlskZDdQvEfp6Ief4KWlq.jpg

Pobierz
  • 28
Sandecja być może odwróci dzięki temu losy przegranych karnych.


@InspektorDupa: czy ty widzisz co napisałeś? xD Nie wstyd ci? xd

oni tam grają w piłkę nożną, za którą dostają horrendalne wypłaty będąc co mecz poddawani presji ze strony trybun czy grają w piłko-sądowe sprawy jak by tu awansować bez grania?

Jak Pique, PIŁKARZ, 2 dni temu do sędziego powiedział że sra na jego matkę to powinien być walkower dla Osasuny?xD Sędzia
Beszczebelny - > Sandecja być może odwróci dzięki temu losy przegranych karnych.

@...

źródło: comment_166806322460rDB7T1bi5A4ndMtuKBIm.jpg

Pobierz
@Beszczebelny: Jedna rzecz to presja trybun, inna to obrażanie kogoś za kolor skóry. Sorry, ale wrocławscy kibole nie pierwsi raz się takim zachowaniem popisują. Nawet w Polsce takie zachowanie już kilka razy prowadziło do awantur i przepychanek z komisją ligi (I PRAWIDŁOWO).

Chcieli to niech buczą sobie na niego jak na każdym stadionie. Udawanie odgłosów małp? To nie są lata 90-te. Bez jaj.

Do tego klub jest miejski więc skandal super
Chcieli to niech buczą sobie na niego jak na każdym stadionie. Udawanie odgłosów małp? To nie są lata 90-te. Bez jaj.


@Darth_Gohan: Nie rozumiesz sedna. Ja nie popieram udawania odgłosów małp, nie popieram #!$%@? rodziny sędziego ani wyzywania piłkarzy. Uważasz jednak, że przez ponad 120 minut gry + serie rzutów karnych Sandecja nie mogła zejść z boiska skoro była tak oburzona domniemanymi zachowaniami rasistowskimi i zrobiła to dopiero przed karnym który
@Beszczebelny: To Ty nie rozumiesz sedna. Kibole to banda troglodytów i zdaniem tych co byli na meczu takie zachowania przejawiali.
Zrobiła to po karnym który ich czarnoskóry zawodnik wykonywał i nie trafił. Spora szansa, że właśnie przez to zachowanie kibiców. Mecz był w Polsacie także nagrania z kamer są. Znając życie wyjdzie, że pewnie jednak takie odgłosy wydawali.
Naprawdę co innego jest jak gdzieś tam jakieś dźwięki z trybuny gości idą,
zdaniem tych co byli na meczu takie zachowania przejawiali.


@Darth_Gohan: zdaniem tych co byli na meczu- czarnoskóry zawodnik Śląska John Yeboah także był obrażany na wszelkie sposoby z trybun w trakcie meczu. Banda durnych kiboli z nowego sącza. ¯\_(ツ)_/¯
@Beszczebelny: Jakby to powiedzieć. To trzeba było Yeboaha wysłać do pierwszej jedenastki Śląska i zejść jak Sączersi.

Jełopy ze Śląska dali im argument. Zgodnie z wytycznymi związku, UEFA i FIFA, rasizm to najgorsze co może być więc sami się o to prosili.

Ja nie wiem skąd zdziwienie, że nagle ktoś stwierdził - Wykorzystam obrażanie mojego zawodnika.

Inna sprawa, że tak arbiter techniczny powinien dać znać głównemu o tym co się odwala
a co innego jak jesteś jedynym zawodnikiem który stoi przed taką trybuną i słyszy jak Cię jebią


@Darth_Gohan: ty myślisz, że innych piłkarzy o innym kolorze skóry nie jebią przy karnych i nie dekoncentrują najgorszymi wyzwiskami? xD Tak jest bez względu na szerokość geograficzną. Nie mówię, że to jest OK, ale dla mnei niczym nie różni się krzyczenie przy karnym do czarnoskórego "uh uh uh", a krzyczenie do białego "#!$%@?łem ci
@Beszczebelny: Jebią przy karnych ale jak sam napisałeś - tekstami #!$%@?łem Ci matkę. W szeroko rozumianej piłce na świeczniku jest temat rasizmu. Zajmują się teraz tym. No sorry, ale dali im argument. Co tu jest trudnego do zrozumienia? Kibole po raz kolejny okazali się najlepszym zawodnikiem przeciwnej drużyny.
@Beszczebelny: Żebyś się nie zdziwił. Zdaniem Sandecji żołtą kartkę dostał ich kapitan właśnie za zgłaszanie tych okrzyków do sędziego. Pytanie co sędzia wpisał do protokołu. Do tego jest jeszcze techniczny który mógł dostać info od trenera.

Afera się będzie ciągnęła pewnie bo jest sporo czasu na dyskusje. Tak przysłoni ją mundial, ale afery rasistowskiej nie odpuszczą ani główne media ani inni.
Zdaniem Sandecji żołtą kartkę dostał ich kapitan właśnie za zgłaszanie tych okrzyków do sędziego


@Darth_Gohan: ciężko mi skomentować tę logikę xD

Zupelnie obiektywnie walkower dla Sandecji mógłby być gdyby zeszli z boiska kiedykolwiek wcześniej niż 5 sekund przed przegranym meczem xD
Tutaj skończy się na karze finansowej dla Ślaska + pewnie kilka meczów wyjazdowych pauzy. Ale Awans uczciwy Śląska. Nie ma mowy o walkowerze dla Sandecji bo nie dograli pięciu sekund
@Darth_Gohan ja wiem, że #!$%@? kiboli w Polsce jest modne ale litości. Sandecja #!$%@?ła numer, dostaną walkowera i jeszcze karę zapewne. Śląsk co najwyżej karę za zachowanie kibiców ale mecz wygrali i tyle. To nie Sandecja będzie sobie decydowała czy gra czy nie tylko sędzia. Jak chcieli zejść to zeszli i dostaną walkowera. A gadanie o tym, że murzyn nie trafil, bo presja to juz argument totalnie od czapy. 90% karnych się
@Beszczebelny: Masz prawo do swojego zdania. Jak mówię dopóki nie będzie oficjalnej decyzji PZPN na podstawie protokołów sędziowskich to moim zdaniem może być jeszcze walkower. Choćby dlatego, żeby się WYKAZAĆ co też u naszych geniuszów się zdarza.

Mecz nie był jeszcze przegrany z tego co rozumiem bo po tym karnym jeszcze Śląsk musiał trafić.

@wiktorek_pl: Doskonale zdaje sobie sprawę co to jest presja. Natomiast mówię jak dla mnie sprawa 0-1
@wiktorek_pl: Zgadzam się z tobą, szanse mieli niewielkie, ale mieli. Także pewnie taką optykę będę przyjmować. Szczególnie sytuacja byłaby dla Sandecji łatwiejsza gdyby jednak ich zawodnik trafił.

Poza tym mówię. Jakby nie idioci na trybunach to by Sandecja nawet tego argumentu nie miała i już by nie było dyskusji dzisiaj.