Wpis z mikrobloga

Jakie macie zdanie na temat braku opcji multiplayer w Hogwarts Legacy?

Imo to strzał w kolano, tyle czasu czekać od poprzednich gier związanych z Harrym (większości to syf straszny jak na tamte czasy), to jeszcze nie ma tej opcji. Mogli by zarzucić jakimś trybem quidditcha czy coś, jakiś walk między sobą, cokolwiek.

Ludzie przejdą i gra będzie do #!$%@?, a myślałem ze zrobią coś długofalowego

#harrypotter #gry #hogwartslegacy
Pobierz herripotta - Jakie macie zdanie na temat braku opcji multiplayer w Hogwarts Legacy? 
...
źródło: comment_1668036627R53T31yuJtfYPMcddX5dhp.jpg
  • 16
@CJzSanAndreas: Myślisz, że będą mody do HL? Już nie chce porównywać nawet ale GTA jest pięknym przykładem, że można się wiele lat na jednej serii trzymać długo i być na topie. Mody, rozgrywka online + RP które jest po prostu świetne.

Szkoda, ze to prawdopodobnie będzie tylko gra do przejścia i nic więcej. Jestem zdania ze od pierwszej gry do tej co teraz wyjdzie, producenci nie umieją wykorzystać potencjału który jest
@herripotta: Nie spodziewam się, że multiplayer byłby dobry i nie spodziewam się, że singiel będzie dobry xd
Branża gier coś ostatnimi czasy skupia się na produkcji rozczarowań, a gry na licencji książkowej i filmowej zazwyczaj nie są dobre.
@herripotta: pierwsze dwie były fajnymi, prostymi platformówkami z fajną muzyką. Ograłem jeszcze piątą, bo otwarty świat w hogwarcie i rzucanie czarów gestami. Bawilem się całkiem nieźle w czasach premiery.
Też nie rozumiem dlaczego tam każda gra wydawała się być robiona od zera. Wiedzieli, że będą mieli budżet na conajmniej siedem, więc mogli zaplanować zrobienie całej serii na poważnie. Tak żeby każda kolejna była rozwinięciem poprzedniej.
@herripotta: Brak multi to chyba najlepsza wiadomość jaką dawno słyszałem. To daje chociaż jakieś nadzieje, ze single będzie dopracowany i wart wydania pieniędzy nań.

Producenci gier już dawno zauważyli, że gracze jednoosobowi i multiplayerowi to najczęściej nie są te same osoby i stąd coraz mniej gier ma różne tryby, a sprzedaje się je osobno jak GTA V na obecną generację czy nowe COD. Większość osób, które mają setki godzin w GTA