Wpis z mikrobloga

Dużo mówimy o Sobolu, Bracie, Kmieciku, ale nie możemy zapomnieć o naszym wspaniałym trenerze od nieprzygotowania fizycznego, Leszku Dyji. Nie kojarzę innej drużyny na świecie, w której występuje tak wiele kontuzji mięśniowych jak u nas. Przecież co tydzień ktoś ma jakiś uraz xd do tego zawsze jesteśmy ultra #!$%@? przygotowani wydolnościowo i szybkościowo - Hyballa wręcz ośmieszył odpowiedzialnych za ten stan. On nie wymyślił sobie czegoś niezwykłego, chciał po prostu wysokiego, agresywnego pressingu. Więcej zespołów teraz tak gra, niż nie gra xd nam starczyło mocy na 30 minut z Piastem xddddd Alan Uryga ma więcej rozegranych meczów po powrocie, niż Wisła sezonów, w których była dobrze przygotowana fizycznie przez ostanie 10 lat xd

Czy pracuje w Wiśle ktokolwiek, kto jest kompetentny? Chociaż średni? Xd

#wislakrakow #kadry #mecz #pilkanozna #pierwszaligastylzycia #profesjonalizm
  • 13
@Derringer: Nie było, pytam całkowicie poważnie xD

Poza postaciami tak oczywistymi jak Sobol, Kmiecik, Dyja, Bogdan Zająć (xD), Truskolascy, czy Damian Salwin, próbowałem sobie przypomnieć kto tam jeszcze może pracować i ogarniać swoje zadania.
Na pewno nikt z działu marketingu, bo jest generyczny, niedopracowany, nieskuteczny i ogólnie idą po najmniejszej linii oporu, a do tego mnóstwo błędów popełniają, tak chyba nikt tego nie sprawdza xd
@SpiderFYM: Spowiedź Peszki trochę burzy ten obraz wspaniałego Obiego.

@Matioz Wojtowicz w ostatniej rozmowie dla watchesa mówił, że piłkarze byli trochę zajechani i Sobol z Dyją zaczęli wprowadzać plan naprawczy, żeby zaczęli się lepiej ruszać. Ja już nawet nie pamiętam, kiedy dobrze przegraliśmy całą rundę pod względem fizycznym.
@4lord: A co Peszko mówił? Co do Dyji, to pracuje u nas z krótka przerwą od 2017, a piłkarze są fatalnie przygotowani co rundę, za co odpowiadał właśnie nasz bohater. Dlatego średnio wierzę w jakikolwiek plan naprawczy xddd w szczególności z Sobolem, dobrało się dwóch dyletantów xD
@SpiderFYM: @Matioz

Wypowiedź Sławka:
"Troszkę? Bardzo! Bo przez niego nie zostałem na dłużej w Wiśle. A bardzo chciałem zostać. Nawet z małym kontraktem, podaję w książce kwoty. Z 30 tysięcy miesięcznie byłem skłonny zejść na 20 tysięcy. W ekstraklasie. Nie wiem, czy na tym poziomie ktoś teraz tak płaci - może jakiś klub, który finansowo sobie nie radzi... Jak czytam, że Fernandez zarabia w Wiśle 120 tysięcy w I lidze, a