Wpis z mikrobloga

@Poemat Byłem niedawno na jeździe gdzie Zwift wymuszał jazdę razem i nieważne czy ktoś pocił 4 W/kg czy jechał 2 wszyscy byli w jednym peletonie i jechali te 30 km/h. Ból dupska przez pierwsze 20 minut był niesamowity ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spora część kolarskiego spoconego środowiska jest strasznie toksyczna i grupy ZTPL też to dotyczy, ale czasem z nimi jeżdżę i leję na czaty. Zwift sam algorytmami
@Desmosedici: jak to mówi mój kumpel - grupa dla januszy, ktorych jedynym osiągnięciem jest przynależność do tej grupy xD niektórzy tylko czekają na ten zwiftowy sezon i na zewnątrz jeżdzą za karę lub wcale. Co już dużo mowi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@solimoes: czemu? Jedyna zaleta ze dowcipkuja po polsku i tyle. A na codzien jest tak - wchodzisz jechać 2,5W (bo tak opisali jazdę), a jadą 3,5 non stop. Początkowo przed bramą, a potem brama też ucieka. I tak za każdym razem. Sami liderzy mają z tego dobra zabawe. Grupy zagraniczne większą kulturka jest - miało być 2,5 to jest 2,5. Liderzy nie gonią za flayerami tylko trzymają piecze nad dobra zabawa.
@stateknaniebie: No to może przestań jeździć po ruchliwych, głównych drogach?

Po raz kolejny spędziłem trochę czasu na rowerze w Polsce i nie spotkała mnie żadna niebezpieczna sytuacja - kierowcy wyprzedzają zachowując odpowiedni odstęp, na wąskich drogach nie pchają się tylko czekają. Chyba, że po prostu zachód polski jest bardziej cywilizowany.

@geszue: @Poemat: ja podziwiam, że wy jesteście w stanie wysiedzieć na trenażerze trzy godziny i jeszcze mieć z tego
No to może przestań jeździć po ruchliwych, głównych drogach?

A to na głównych już spoko jak wyprzedzają na centymetry? Nie jeżdżę po głównych.

@Im_from_alaska: okolice trójmiasta to padaka. Mieszanka wieśniaków i turystów, wszyscy na gazetę wyprzedają. Dlatego sprzedałem szosę i długie wyjeżdżenia robię na gravelu.