Wpis z mikrobloga

@Dodwizo: czej #!$%@?, na koniec 1s nie zdechla przeciez z tego co pamietam
a kaga, akagi? nie mow ze polowa skladu z 1s zatopiona xD

a #!$%@? przez chociazby zmiane squadu (na szczescie yamato widzialem xD) i totalne zidiocenie intelektualne (to samo co bylo w 1 czesci), chociazby na samym poczatku yamashiro wyzywa destroyery i sie szczyci ze to ona jest flag shipem a nagle jak sie 3 #!$%@? pojawiaja to
@synbozy777: Właśnie wiem czy to jest bezpośrednia kontynuacja, wiem tyle, że "opisuje" wydarzenia z bitwy w zatoce Leyte gdzie no Flota Japońska leciała resztką sił i właśnie ponad połowa składu dziewczyn z S1 już leży na dnie

Przeżyły Yamato, Kongou, Haruna i Nagato na pewno. One będą miały super tajną misje.
@Dodwizo: @synbozy777: chwila, to chcecie mi powiedzieć, że oni robią drugi sezon anime opartego w 100% na, w założeniu lubianych przez fanów, postaciach (ergo - najpierw kukiełki, potem dopiero teatrzyk) a zarazem mają wywalone większość składu?( ͡° ͜ʖ ͡°) niezłe szachy 5D.
@Dodwizo: Troche szkoda xD Kancolle z zatopiona polowa skladu i noname destroyerami w zamian to nie to samo xD
Z jednej strony szanuje za zgodnosc historyczna (na szczescie Nagato i Yamato przezyja wojne), ale no slabo, slabo xD

@KuroKitsune: Plot w Kancolle nie istnieje xD Ja zaczleem ogladac dla Nagato i skonczylem dla Yamato, to anime stoi na ship waifu i teraz z pierwszej czesci masz raptem 7 statków: Nagato,