Wpis z mikrobloga

zrób głupi błąd całkowicie cie dyskredytujący > idź w zaparte, broń swojej decyzji > pod naporem hejtu i racjonalnych argumentów przeproś > wróć do trzepania hajsu na wojnie i naiwnych widzach > zrób kolejny głupi błąd > znów idź w zaparte > znów przeproś

profit? w #!$%@? hajsu
i tak to sie żyje na tej wojnie
#wolski #geopolityka #ukraina
kfiateknaparapecie - zrób głupi błąd całkowicie cie dyskredytujący > idź w zaparte, b...

źródło: comment_1667989743LCgLz5dc6KB0MTYd4eTCcH.jpg

Pobierz
  • 33
@kfiatek_na_parapecie: ja w sumie z ciekawości kupiłbym jego książkę, ale po obejrzeniu filmiku, że "brzydzi się zarabianiem na strachu zwykłych Polaków i dlatego napisał książkę", to odpuściłem temat. Słucham go jedynie w duecie z pułkownikiem Lewandowskim, ponieważ czy to u Atora, czy to sam, czy u Zychowicza mieli się kalka za kalką tematów przez dany tydzień.
@kfiatek_na_parapecie: inna kwestia to zarabianie - ja to rozumiem i popieram, że jak jest okazja to trzeba nabijać kabzę szeklami, ale to jednak balansowanie na cienkiej linii. Na przykład Zychowicz, Motobieda i cała masa innych ziomeczków z neta ogarnia zagadnienie promocji krótko i na temat. U Jarka niestety apogeum było, gdy 10 minut reklam w filmie na 30 minut materiału i widać, że kręcone na siłę ( ͡° ͜ʖ
@kfiatek_na_parapecie: jemu chodzi chyba o taką reklamę, że w0lski opowiada o średnicy lufy w czołgu aż tu nagle zacznie Ci #!$%@?ć o możliwości kupienia od jakiegoś szura złota przydatnego w pociągu do łagru po czym wraca do opowiadania o średnicy lufy w czołgu. Tego ublock nie ogarnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ktoś tu wspominał o jakiejś wtyczce blokującej te sponsorowane #!$%@?. Sponsorblock czy jakos tak.
@Festung: nie wiem, nie znam sie, ja wiem tylko, ze mi zadne reklamy w trakcie filmu sie nigdy nie pojawiaja, mam ublocka


Widać, że nie oglądałeś w0lskiego, przecież tam kilkanaście+ % całej produkcji to spot reklamowy, jeszcze lepszy jest Zychowicz ze swoimi kciukami w górę. Nawet znacznie lepszy kanał good times bad times robi tak samo, bardzo irytujący trend w tym szambie zwanym YouTube
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mr_3nKi_: na wykopie nie idzie się wypromować. Szkoda nawet zresztą tego robić bo i tak KAŻDY idol wykopu trafia na koniec cyklu. Poza tym wykop ma coraz mniejszy zasięg. Mało moich znajomych z pracy i poza niej zna nasz portal serio ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wolskiego wypromował Zychowicz i jego widzowie. Ja tam go lubię słuchać, bo mówi ciekawie o wojsku. Nie uważam go jednak za prawdę
@Mr_3nKi_: nie koniecznie, udzielał sie na Obrona Pro " mapa wolskiego" - tam jeden z redaktorów Gazety Wyborczej na podstawie tej mapy i ruchów ruskich robił artykuł na gazeta pl , tak przebił się do mainstreamu- było dużo zapytan do Zychowicza by go ugościł - pare/pare nascie nagrywek u Zychowicza , Zychowicz jak to on nie pogardził dodatkowym filmem w tygodniu na 300k odtworzen , nastepnie za jego namową - Woslki