Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Djelon: tak płytki z nierdzewki przekładane guma z podłączonym napięciem od alternatora zbiornik na wodę destylowana, filtr i do kolektora
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sisal: no tak ale ten wodór gdzie trzeba kupować i mieć gdzie zainstalować butle które są bardzo ciężkie, bo wodór jest najmniejszym pierwiastkiem i łatwo ucieka .
Masz to rozwiązane ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lukaschels: mały reaktor taki z płytek 12cm i produkuje Ci go na bieżąco do spalania. Odpowiednia ilość mieszanki na start by zalać ten reaktor i ustawić napięcie z alternatora by się zbyt mocno nie nagrzewał i tyle. Żadnej butli Ci nic nie trzeba tylko na wodę destylowana załacza się chwilę po odpaleniu wyłacza po zgaszeniu, w każdej chwili można wyłączyć, braknie wody to wybije bezpiecznik. Jeśli ewentualnie dasz regulator napięcia.
instalacja #wodorowa do ciągnika


@Sisal: nie liczyłbym że realnie odczujesz spadek spalania a wzrost mocy?, alternator jednak ma cieżko. Na pewno ciągnik będzie miał lepszą kulturę pracy z uwagi na dobre dopalanie paliwa
az też kosztuje a woda destylowana to z pól litra na mh, podnosi moc zmniejsza zużycie paliwa 20-30% i kopci mniej


@Sisal: czyli masz perpetum mobile? Ciekawe dlaczego koncerny samochodowe tego nie stosują xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Djelon: wiele rzeczy nie jest na rękę koncernom paliwowym producentom aut czy rządowi. Nie nie jest to perpetuum mobile tylko tak jak napisałem koncepcja dopalania wodorem jest dość świerzym tematem aczkolwiek wydaje się rozpowszechniającym.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Djelon: ten facet z drugiego filmiku ma wg jakiś pojazd traktor czy cokolwiek? Bo taki test bez tego to trochę niewiarygodne. Ciężko mi stwierdzić bez ocen czy z tymi filmikami ludzie się zgadzają ogólnie na internecie nieznalazłem opini rolników którzy by nie zobaczyli żadnych zmian. Spróbuję to przez zimę zmontować i wtedy podzielę się wynikami.
@Sisal: wartość energetyczna wodoru to 120 MJ/kg, benzyny 47 MJ/kg.

Na 1kg wodoru trzeba 8,9kg wody. Instalacja HHO ma zbiorniczek 1l, czyli 112g wodoru który wyprodukuje w ciagu 12 godzin. Czyli zaokrąglając 10g/h. Co daje równowartość poniżej 30g paliwa. Nie odejmując straty energii (pracy) alternatora.

Powodzenia!

Dane z instrukcji https://hho-power.eu/oferta
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Djelon: postaram się ogarnąc to po taniości, bo jeśli faktycznie to oszustwo to nie mam zamiaru wewalac kasy na gotowe zestawy