Wpis z mikrobloga

Nie wiem który generał w Rosji wpadł na pomysł użycia dronów kamikaze, prawdopodobnie był to pomysł któremu podsunął Putinowi generał Siergiej Surowikin ale niestety miał racje bo to chyba jedyna rosyjska taktyka która obecnie jako tako działa.

Nawet jeżeli zestrzeli się sporo tych cholernych dronów to i tak niestety nie da się zniszczyć ich wszystkich, a nawet gdy ukraińska rakieta trafi to taki uszkodzony dron musi gdzieś spaść i spada na inny budynek cywilny raniąc lub zabijając cywili, trzecie kwestia to jest kwestia ceny, atak takimi dronami jest dużo tańszy niż ostrzał rakietowy.

Boje się że tego człowieka, wygląda na to że ogarnia "robotę" lepiej niż jego poprzednik i nawet jeśli Rosja nie może wygrać tego konfliktu to może jeszcze narobić sporo szkód Ukraińcom i ukraińskiemu państwu.

#ukraina #rosja #wojna
Kielek96 - Nie wiem który generał w Rosji wpadł na pomysł użycia dronów kamikaze, pra...

źródło: comment_16679386028T84EmWhD4dEpjEZwXmzz5.jpg

Pobierz
  • 44
@Noiceno: Dwa dni po objęciu przez niego dowodzenia Ukraińcy rozwalili pewien most xd. No dobra, to były dwa dni, to nie mógł wiele zrobić, ale ja bym i tak go nie chwalił bo spowolnienie Ukraińców jest spowodowane rzuceniem na front kilkudziesięciu tysięcy zmobilizowanych a nie efektem genialnej taktyki. Jeżeli straty jakie ponosi Rosja w ostatnich nieudanych jeszcze atakach się potwierdzą to tylko pogratulować Rosjanom takiego dowódcy i życzyć by został nim
@gejuszmapkt: rzuca mobilkow na pozarcie a filmikow jest mniej od strony UA niz bylo wczesniej. Nie wierz we wszystko co udostępnia AFU jak i rosja, sprawdzaj tez samemu.

Ukraina wysyla kazdego kogo moze na front ale o Tym juz nie wspominasz.

Ukraina mimo zmobilizowania okolo miliona osób, nadal mobilizuje więcej osób. Myślisz czym to jest spowodowane?
@Cocainedm: czekalem na odbicie Chersonia ale idzie jak po gruzie, pewnie muszą zmobilizowac kolejnych ludzi bo podobno nie mają strat ( ͡º ͜ʖ͡º)

Najbardziej śmieszy mnie fakt gdy mówicie ze rosja rzuca mobilkow na front a Ukraina zmobilizowala okolo milion osób i zapowiedzieli kolejną mobilizację ale to pewnie dlatego że nie mają strat.

Wytlumaczysz moze dlaczego Ukraina potrzebuje tak duzo mobilkow?
@Kielek96:

Boje się że tego człowieka, wygląda na to że ogarnia "robotę" lepiej niż jego poprzednik i nawet jeśli Rosja nie może wygrać tego konfliktu to może jeszcze narobić sporo szkód Ukraińcom i ukraińskiemu państwu.


to samo z putinem - my nie chcemy jakiegokolwiek jego następcy, swoją robote w rozwalaniu federacji rosyjskiej na 1000 republik, skłócanie wszystkich możliwych nacji w rosji przeciwko sobie i posyłanie ludzi na pewną śmierć robi doskonale