Wpis z mikrobloga

Miała być Nokia 8000 albo jakiś inny box na tym samym CPU, ale jednak brak gigabitowego ethernetu i jakieś problemy z always on HDR skłoniły mnie do zamówienia Firesticka 4k MAX XD Wyszedłem na tym prawie 40€ do przodu, z pełną gwarancją Amazonu (wziąłem refurbish za 42€). Za poprzedniego Firesticka 4K dostałem swoje 30€ z powrotem. Na razie wszystko śmiga - H.265 i H.254 po sieci, 4k, HDR, przełącza między programami jak szatan.

Niestety wersję refurbish wysyłają tylko na terenie Niemiec, ale mieszkam przy granicy to miałem do kogo zamówić xD

Pomimo pewnych wad (brak normalnego USB i sklepu Play, mniejsza dostępność natywnych aplikacji, konieczność wgrywania APK) to moim zdaniem doskonały odtwarzacz. W poprzednim zdechł mi pilot i niestety dostałem zwrot kasy zamiast wymiany. Szczególnie, jeżeli komuś wystarczy KODI, a pliki odtwarza z sieci lub wtyczek, bo takiego HBO MAX oficjalnie się nie doczekałem i zrezygnowałem z subskrypcji. Świetnie działający pilot, bardzo responsywne menu (szkoda, że ubili Wolf Launchera), stosunek ceny do jakości przy zakupie w promocji lub refurbish 10/10, w regularnej cenie mocne 8.

#iptv #kodi
geuze - Miała być Nokia 8000 albo jakiś inny box na tym samym CPU, ale jednak brak gi...

źródło: comment_16679348555SeXcW3bV7yS9I73TuBm82.jpg

Pobierz
  • 11
ale jednak brak gigabitowego ethernetu


@geuze: Możesz mi napisać po co Ci 1 Gb ETH w Boxie do TV? Strumień 4k w iptv to jakieś 15 Mb/s, 8k pewnie nie przeskoczy 30-40 Mb/s ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odnośnie KODI, fajny kombajn jak masz jakiś NAS z kolekcją filmów ale do IPTV? No wybacz, są lepsze znacznie aplikacje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slash83: a gdzie ja napisałem że korzystam z IPTV na Kodi? Jeżeli chodzi o ethernet to w sumie sam nie wiem, ale taki BR 1:1 jakbym chciał obejrzeć to bez problemu xD

@antoni-antonio: a idzie 4k? Ja oglądałem na Kodi, ale i tak zrezygnowałem, nie miałem czasu kombinować.

@pawel-pirek: na tę chwilę chyba nie, ubili możliwość jedną z aktualizacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qutaphone: wiem, są też takie z Ethernet, no ale to nie jest jednak "seryjnie" i trzeba dokupić, a inne boxy często mają dwa USB i jeszcze karty TF
@sikamnatrzymetry: do oglądania potrzebujesz albo TiVi Mate (polecam, najlepsza aplikacja, warto płacić za premium), albo innej aplikacji - przejrzyj tag #iptv

Listę kupujesz od jakiegoś z "dostawców" - tutaj również polecam przejrzeć tag - ceny są różne od 3 do nawet 20€/mc za komplet kanałów.

Dodajesz listę do programu i działa.