Wpis z mikrobloga

jakby ktoś chciał wiedzieć, jak wygląda endgamowy ekran SNC i ile bonusów za to jesteśmy w stanie wykupić.
Ponad 11 500 000 dmg grając na poziomie gothic bez zwiększania zdrowia przeciwników (ustawione na 100%)

A to jeszcze daleko od końca tej wspaniałej przygody bo jestem w późnym 4 rozdziale. Co mi zostało do zrobienia:

-wątek opiekunów
-wątek orków czyli świątynia śniącego i dolina cieni (pełna mobów po kilka-kilkanaście tys. HP)
smoki już #!$%@?, mogę potem otworzyć 5 rozdział i tłuc dalej to tałatajstwo które się zrespi.

Te 5 PN na poziom bolało głównie na początku, gdzie trzeba się nauczyć tych wszystkich pierdół łowieckich, języków do tabliczek itd. Ciasno w #!$%@? z tymi PNami jest do 30-któregoś lvl bo musisz wybierać czy podbić sobie władanie bronią do następnego progu animacji czy jakieś języki do tabliczek czy może 20 PN na potkę na siłę. Po skończeniu drugiego rozdziału to już był lajt bo wszystkie pierdoły wyuczone więc PN szły opór w siłę i życie. Starczyło mi tej siły bez problemu żeby założyć miecz z zaginionego brata (najmocniejszy w grze przed 7 rozdziałem) i teraz klepię moby jak masełko bijąc po 2000 na hita.

Gdyby kogoś interesowało ile razy się #!$%@?łem - to jakieś 560 :D

Przekombinowany ten mod straszliwie. #!$%@? tam taki nadmiar questów, że się można za głowę złapać. I to głównie do 1 i 2 rozdziału, gdzie już tych questów było w trzy dupy i trochę. Czemu nie wrzucą niczego w 4 czy 5 rozdział, gdzie się tylko łazi i klepie szkielety po 5000 życia każdy? Taki quest z bandą Kiko choćby, pasowałby na 4 rozdział - ubić sporą grupę mocnych bandytów (takich po kilka tys HP). Ale nie, masz to w 2 rozdziale gdzie nie masz z nimi szans, więc pomaga ci cały oddział rycerzy którzy to robią za ciebie :D

#returning #gothic #newbalance
Pobierz Antorus - jakby ktoś chciał wiedzieć, jak wygląda endgamowy ekran SNC i ile bonusów z...
źródło: comment_16679035775hqyxX8VttbPwLLxy1pLLD.jpg
  • 3
@Antorus: te żółte gówna w menu to jest reagent na kupowanie tych statów, zastępuje on płacenie złotem u nauczycieli. Jest paru NPC w grze którzy to sprzedaja po 100 golda za sztukę, nie ma się co przejmować brakiem - maja duży nadmiar w swoim asortymencie. Na początku gry dostajesz 30 sztuk.
@Jarkendarion: te duże liczby to wymagana ilość zadanych obrażeń do przyznania kolejnego punktu :D Liczba przyznanych pkt poprzez ten system jest w kolumnie 'bonus'. Im więcej wydasz tym wyższy koszt kolejnego pkt.

Na tym etapie gry potrzebowałem 70k dmg żeby punkt siły sobie przyznać. W ostatnich rozdziałach to nie problem, bo klepię jaszczuroczłeki, elitarne orki i mocne szkielety które maja 4-8k każdy.