Wpis z mikrobloga

haunice M777


@Wasalek: a to poprawna forma jest dla ??

Robisz z wpisów innych userów na mikroblogu swoje znaleziska i płaczesz że zakopują ;))

2 czy 4 dawki eliksiru?


@Wasalek: ale zdajesz sobie sprawę że najwięcej Polaków przyjęło 3 dawki :))
ale zdajesz sobie sprawę że najwięcej Polaków przyjęło 3 dawki :))


@wladdan: Sprawdź dokładnie. Najwięcej to choruje i umiera po 3 dawkach, ale dominuje grupa po dwóch dawkach. Na czwartą mało kto się załapał, więc do statystyk się jeszcze nie nadaje.
@Wasalek: Польшу знаю с рождения, то есть 31 год, но честь не позволяет мне говорить по-польски с русскими свиньями
No właśnie jestem trochę w szoku, że 13-letnie konto by się uchowało bez perma. Pewnie po prostu przejęty śpioch do ruskiej propagandy.


@aegispolis: Propagandę masz w głowie bo oglądasz telewizję. Jak kazali się szczepić to poleciałeś pierwszy. Jak ktoś myśli to jest niewygodny dla reszty.
@Wasalek stary, posadzili cię przed kompem, umiesz korzystać z tłumacza. Czyli masz już ze dwa zwoje mózgowe więcej niż przeciętny rusek. Tylko ty możesz zmienić swój kraj na taki jaki mamy w Europie. Zamiast tego utrwalasz u siebie te biedę co już macie, co więcej, doprowadzasz do tego że będzie tylko gorzej. Ty nawet nie widzisz jak absurdalne jest to że wy cieszycie się z durnej pralki. Nie wolałbys życia w kraju
@lebort: Jestem Polakiem mieszkającym od urodzenia w kraju, od ponad 13 lat mam konto na wykopie, mam dwuletnią pralkę LG wyprodukowaną w Polsce. Uroiłeś sobie, że każdy kto ma inne zdanie na temat wojny to rusek. Żałosne jak działa propaganda w drugą stronę.