Wpis z mikrobloga

Miraski mam tak z 3 miesiące wolne od pracy i jako że mam doświadczenie w SQL, Python i Excel to myślałem żeby się #!$%@? na analityka danych do jakieś firmy xD na chwile albo dluzej, 4fun, ale nie wiem czy opłaca się pocic, bo widzę że zapotrzebowanie ogromne, ale jak popyt to wiadomo podaż zazwyczaj też

Główne pytania:
Czy duża konkurencja
Czy praca zdalna w większości
Nie wiem coś dodajcie od siebie co warto wiedziec

#datascience #analizadanych #python #excel #sql
  • 14
@msea940: Ja po pół roku nauki znalazłem pracę jako Junior BI Developer, stack: Power Bi, DAX, SQL, trochę pythona. Pracę zacząłem po dwóch miesiącach około od wysłania pierwszego CV ale w sumie to już było dogadane po miesiącu od rozpoczęcia poszukiwań. Praca zdalna. Wydaje mi się że jest duże zapotrzebowanie na wszelkiej maści analityków a czy konkurencja jest duża to nie wydaje mi się. Raczej bym powiedział że ludziom się wydaje
@Greensy
@#!$%@?

Patrze na requirements na większość data analystow I zdecydowanie nie ma tam takich rzeczy xD I w ogóle to ktoś jeszcze patrzy na te gowno studia? Studiowałem analizę danych rok i mimo że niby kierunek skoncentrowany to i tak to było z 30% tego co musisz umieć do pracy