Wpis z mikrobloga

@Zaczytanaa postaw sobie za cel teraz trochę pocisnac, ale w końcu znaleźć pracę dobrze płatną gdzie się za bardzo nie przepracujesz. A w końcu będziesz zarabiać tyle, że przejdziesz na pół etatu i zaczniesz emeryturę dużo wcześniej niż inni :D
@21-59: myśle, ze każdy chociaż trochę rozwinięty człowiek rozumie, ze poświęca swoj czas i życie dla kogoś projektu, a mógłby się rozwijać albo zapewniać sobie w tym czasie mile spędzony czas.
Natomiast wydaje mi się, ze człowiek musi tez zauważyć jak jest jego rola w społeczeństwie i co on jemu daje- nikt z nas nie jest samotna wyspa, wszyscy jesteśmy w ten lub inny sposób od siebie zależni.
@Zaczytanaa: to znajdź pracę która jest prosta.
Ja aktualnie pracuje max 3h dziennie a płacą za 8. Jak jesteś w czymś dobra to będziesz robić to wszystko szybciej niż inni dzięki czemu nikt nie będzie mógł ci nic zarzucić chyba, że to będzie januszex.
Są pracy dobrze płatne które są banalne, wystarczy posiadać konkretne umiejętności których i tak pewnie nie użyjesz w pracy (tak jak w moim wypadku) ale HR na
@Zaczytanaa @21-59
praca za pieniądze polega właśnie na tym że sprzedaje się własny czas, a jak się chce sprzedawać drożej to trzeba pokazać że swój czas jest więcej warty, z drugiej strony można czas kupować i zatrudniać innych aby wytwarzać jakieś dobro, jest jeszcze masa możliwości poza tymi dwiema
@Zaczytanaa: O, snowflake odkrył jak wygląda życie... że trzeba pracować żeby się utrzymać...no kto by pomyślał ;) A to że masz takie nastawienie do pracy to tylko i wylacznie twoja wina, nikt za ciebie nie dojdzie do tego co chce robic, co lubi robic w pracy, i magicznie sprawi zeby chcialo sie do tej pracy chodzic. a jak tak bardzo nie chcesz marnowac swojego cudownego zycia na praca dla kogos to
@21-59: Dla mnie praca to przymus i sprzedawanie własnego czasu, aby nie żyć jak zwierzę. I dodatkowo w przyszłości pewnie mi zabraknie czasu, który w takich wielkich ilościach oddałam obcej osobie/jednostce. Z takim nastawieniem ciężko pracować xD masz rację, bez celu ciężko się nie tylko pracuje, ale też żyje


@Zaczytanaa: Bez urazy dla pracujących w ten sposób, bo takie prace też są bardzo potrzebne, ale jeśli przekłada się przez 8