Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego Polacy nie są zainteresowani kobietami z zagranicy? Prawie w ogóle nie widuje takich par ale widuje dużo par Polka+zagraniczny. Kwestia wyglądu to durny stereotyp chyba z lat 90 albo wczesnych 00 i obecnie większość gości 20-30 wygląda na prawdę dobrze (a przynajmniej w dużych miastach). Mimo to wolą "gorsze ale swoje" bo boomerzy zawsze tak twierdzili? Byłem w większości europejskich krajów, w tym mieszkałem w kilku po zaraz studiach i jak w każdym kraju mężczyźni są raczej średni (NIE, HISZPANIE NIE WYGLĄDAJĄ JAK MODELE Z OKŁADKI A PRĘDZEJ PRZYPOMINAJĄ MAŁEGO GARGAMELA Z ŁYSINKĄ). Biorąc pod uwagę mieszane pary to rzadko kiedy który przystojny, natomiast laska spoko. Skąd więc ta niechęć? Różowe bardziej ogarniają chyba i często przywożą z wakacji jakiegoś męża albo na miejscu poznają jakiegoś typa. A w Polsce? jak w lesie, bo przecież "nasze najlepsze".

#zwiazki #tinder #pary #znajomosci #podrywajzwykopem #emigracja #polka #p0lka #tfwnogf #przegryw #blackpill #niebieskiepaski #rozowepaski #badoo #seks #bezplanu #podroze #podrozowanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6369681596fdba48129296ca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Dlaczego Polacy nie są zainteresowa...

źródło: comment_1667864651unUmdYW5UOnAFkVEUXsxTr.jpg

Pobierz
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: młodzi Niemcy 16-35 zjadają p0laków i nie ma co nawet z tym handlować. Wystarczy poprzeglądać tiktoka i od razu widać jakie nacje tam brylują, a jak wyglądają faceci, którzy są z polski i robią jakiś dziwny cringe hardtry bez lekkości. Mieszkam w dużym mieście i większość przystojnych naprawdę facetów, którzy są dobrze ubrani, ciekawi, to goście z zagranicy. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale nie ma ich tak dużo. Myślę, że
WalecznaLama: Alez wytlumaczenie jest bardzo proste. Juz chyba z 3x pisze ta sama odpowiedz na AMW. Zadna kobieta nie wezmie sobie niebieskiego z gorszego kraju. Wyobrazasz by Francuzka brala sobie lysiejacego 5/10 polaka ktory zarabia 600 czy tam 800 euro? HA. Prosze Cie.

Ale tak samo w Polsce. Myslisz ze nasze witaminki wezma sobie za chlopaka Kazaha czy Pakistanczyka co zarabia $350 miesiecznie?

Wiem co mowie bo za dziewczyny mialem i
GwiezdnaBaba: Szczerze mówiąc to mnie tylko takie interesują. To jest zupełnie inna liga niz Polki.
Kultura, tradycja i wychowanie to niebo i ziemia w niektórych przypadkach. Najlepszą są w moim odczuciu Włoszki, ale zawsze rozmawiam z nimi po angielsku. Barieria językowa jest sporym problemem.
One czują się lepiej jak rozmawia z nimi w ich ojczystym języku. Widziałem nawet kanaly na YouTube jak niektórzy prowadzą ze swoją drugą połówką, są polakami a
SześcioramiennyHultaj: Ten z grafiki to widzisz, że musi jeździć po świecie, aby kobiete mieć. Gość dobrze zarabia, podróżuje i nawet pomimo tego, że jest gruby, maly, ma zakola, to i tak dla takiej witaminki z Wenezueli, Kolumbii czy innego kraju 3 świata jest atrakcyjny przez $$$$. W ogóle w tych biednych krajach, pieniądze to jest najważniejszy wyznacznik,a jak jeszcze dodatkowo jesteś przystojny, to tam będą ciebie jak boga traktować. Zobacz, że
PłaskaAlpaka: Ja uważam, że jeśli mężczyzna ma to coś to na każdej szerokośći geograficznej sobie poradzi. W każdym kraju znajdą się frustraci, który przeszkadza , że jej rodaczka spotyka się z cudoziemcem. Serio ma to dla was znaczenie czy Sabina/Kasia/Mariola jest w związku z Mariuszem z magazynu czy opalonym kelnerem pracującym w kurorcie?

Kilka zagranicznych YouTuberek i TikTokerek z polish boyfriend , które mają popularność w swoich krajach. W każdym kraju