Wpis z mikrobloga

#booking #hotel
#wenecja #wlochy
Mocno nie polecam Hotel Mezzo Pozzo w Wenecji.
Rezerwacje zrobiłam w czerwcu. Pobyt planowałam od 9-12 listopada. 6 listopada zaczęły się problemy. Z potwierdzeniem ważności mojej karty kredytowej. Zmieniłam na inną kartę. Po czym hotel anulował moja rezerwacje. Po kontakcie kazali mi dokonać nowej rezerwacji. Nie było już dostępnego terminu. Na kontakt już nie odpowiadali. Na szybko musiałam szukać nowego hotelu. Jak napisałam do nich, że jestem rozczarowana ich podejściem.
To mi napisali, że są mną rozczarowani. XD
W bookingu same dobre recenzje na google okazuje się, że nie byłam pierwsza.
Człowiek uczy się całe życie xD
okazakineko - #booking #hotel
#wenecja #wlochy 
Mocno nie polecam Hotel Mezzo Pozzo...

źródło: comment_1667845868paxe3wh6DB1TKIQduQpWVU.jpg

Pobierz
  • 7
@okazakineko to pewnie dlatego, w momencie kiedy sprobowali podjac probe sie nie udało i woleli dmuchac na zimne. Uwazam, ze w takiej sytuacji powinni podjac kontakt z rezerwujacym. Szkoda. Nie mozna anulowac rezerwacji po oplacie? Myslalem, ze mozna zaplacic za rezerwacje, a w razie czego odwolac. Ja staram sie placic z gory. Nie fajna sytuacja, bo pewnie loty juz pokupione itp.
@szuwarek-mini: Dwa tygodnie wcześniej byłam w Oslo i nie było problemu. Zmieniałam kartę na inną. I potem od razu anulowanie rezerwacji. Kontaktowałam się z nimi kazali mi zrobić nowa rezerwacje. Terminu już nie było. Potem na kontakt już nie odpowiadali. Sprzedali mój termin komuś innemu po wyższej cenie i tyle.