Wpis z mikrobloga

@cybulion: czy to oznacza że mogą mi w ogóle internet odciąć bo mają do a ja nie mogę o tym napisac?
to "do" to w praktyce u innych dostawcow oznacza ze czasami taka predkosc jest, przez wiekszosc czasu moze sie do niej zblizac, w vectrze mam caly czas 3-4 razy nizsza predkosc niz za ktora place a te 1200mbps nigdy nie bylo osiagniete
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@saikomiki: czas tylko i wyłącznie czas, wszystko trwa zdecydowanie szybciej. Kiedyś mialem SDI 115Kbps i tez wydawało sie mega szybkie gdy prędkość osiągała 12KB/s, teraz mam 600Mbps i pociągnięcie czegoś co wazy kilkadziesiąt GB trwa kilka, kilkanaście minut ¯\_(ツ)_/¯ upload dochodzi mi do 100Mbps i wgranie czegoś zajmuje chwilę. Wsio powyzej 1Gbps to na chwilę obecną dla mnie abstrakcja bo rzadko kiedy infrastruktura domowa na to pozwala i jeżeli ktoś nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@a665321: no to powrocmy do kwestii czy twoj sprzet obsluguje takie predkosci. Zero info czy kabel, jaka karta sieciowa, jaki router. Nic, poprostu placzesz. Czlowieku ogarnij sie to nie jest kosmiczna technologia, kup dobry kabel, podepnij sie sprzetem ktory obsluguje takie predkosci, i testuj na serwerze ktory ci nie zbije tych prędkości. Mam vectre 600 i srednio poniedzialek 13 - mam 550-570. To jest te moje 'do'.
A jak napiszesz ze