Wpis z mikrobloga

@Majk83 przykładów jest więcej. Tzn są one wszędzie. Naruszenie tego całego spokojnego gospodarczego wzrostu cen który był przed 2020 powiedzmy będzie miało mega #!$%@? konsekwencje dla nas. Się śmialiśmy ze będziemy jak Grecja to będziemy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziekujemyzapraszamyponownie: no slonecznik to #!$%@? co moze byc, korzen niejadalny, za to wielki i trudny do usuniecia a zostaje dziura. A nasionka - przy malej uprawie to musisz stac i pilnowac zeby ci ptaszory nie wyjadly.
Tak zaczyna sie oplacac, jeszcze 5-6 lat temu przeoralem cala dzialke i puscilem trawnik, a na wiosne lece z tematem w druga strone i uwalniam grunty pod chodowle jedzonka.
@dziekujemyzapraszamyponownie: @cybulion: Ja zacząłem sobie w tym roku sadzić pomidory i paprykę, w tym chilli. Pomidorki może nie takie duże jak te z marketu, ale w smaku nieporównywalnie lepsze mimo iż nawet szklarni nie mam. W następnym roku na pewno rozszerzę działalność. Na razie porobiłem takie duże koryta w których sadzę.
@Majk83: jak nie masz miejsca albo funduszy na pelnowymiarowy tunel, to folia, drut i rury PEX robia robote. z narzedzi potrzebujesz noza i wiertarki ;)
dogrzewalem tak papryke w tym roku i wyszla calkiem znosna. nie wiem jak z montazem w ziemi bo mam zrobione otwarte inspekty, ale pewnie na jakichs pretach zebrowanych czy gwintowanych da sie to osadzic.
@Majk83: Słonecznik kupiony u rolnika 2021r 2,50 zł. za kg.
Słonecznik kupiony u rolnika 2022r. 2,50 zł za kg..
Kupowałem 3 tygodnie temu, zawsze biorę 100 kg. ale był w 2okg. workach, więc pewnie tyle też by sprzedał. Coraz więcej jest ogłoszeń, trzeba trochę poszukać.