Wpis z mikrobloga

@ItsFine:

Czyli rozumiem że jak przybyło wypadków samochodowych to oczywiście też jest to wina szczepionek.


Jaka jest szansa na przybycie wypadków w tak skoordynowany sposób? Natomiast wiadome jaka jest najistotniejasza różnica pomiędzy sytuacją w 2019, a 2022 rokiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Adam_Prosty: pan Rożek juz zarabia gruba kase na materialach popularnonaukowych. nie moze sobie pozwolic na wyrazanie wlasnego zdania czy opinii bo przestanie dostawac wspolprace reklamowe. teraz musi mowic to co wypada xD
  • Odpowiedz
@nn-borg: To nawet nie mówi jaki procent nadmiarowych zgonów to zgony na choroby serca i układu krążenia. Bo chyba nie uważasz że na wykresie mamy wszystkie możliwe przyczyny zgonów? Możliwe że wypadki samochodowe to 10000 zgonów i nagle sie okazuje że choroby krążenia są malutkim procentem.

Wstawiłeś mapkę z całą europą, a tutaj dane są tylko z Angli. Nawet nie z całego UK. Anglii ani UK nie było nawet na twojej
  • Odpowiedz
@ItsFine: hehe Anglii nie ma na mapce bo to sa oficjalne dane Eurostatu, a jak zapewne wiesz Anglia juz nie jest w UK... bystrzaku. w Argentynie pewnie tez przybylo nadmiarowych zgonow, w tym w najmlodszej grupie wiekowej czyli 0-24 lat. tak samo w USA. po prostu na calym Swiecie. No ale to pewnie dlatego, ze jest wiecej wypadkow samochodowych. przekonales mnie hehe ;)
  • Odpowiedz
@ItsFine:

Możliwe że wypadki samochodowe to 10000 zgonów i nagle sie okazuje że choroby krążenia są malutkim procentem.


Twoja analogia z samochodami jest niepoważna. Nie jest możliwe, żeby nagle doszło do tak skoordynowanego wzrostu wypadków samochodowych we wszystkich krajach.

Typowe szury będą typowe, umiejętności analizy danych na poziomie gimnazjum


Typowe szczepki będą typowe, poziom logiki jak u gołębia xD
  • Odpowiedz
@jinnoman analiza danych tym się różni od chłopskiego rozumu ze wymaga potwierdzenia w danych. Bez jakichkolwiek danych moja teoria o wypadkach ma dokładnie tyle samo sensu co teoria o szczepionkach.

Ale do zrozumienia ironi wymagany jest minimalny poziom inteligencji więc nie martw się, byłem przygotowany żeby wytłumaczyć
  • Odpowiedz
@ItsFine: no spoko. szybko Ci zajela ta analiza. naukowcom w komisji sledczej w UK zajelo to nieco wiecej czasu, ale co ja sie tam moge znac ze swoim "chlopskim rozumem" z ta ironia to chodzilo Ci o to podpinanie pod teze? bo nie zrozumialem
  • Odpowiedz
@nn-borg: Nie ma to jak nazwać kogoś bystrzakiem a zdanie wcześniej stwierdzić że Anglia nie jest w UK. Nawet gdybyś "umił angielski" jak to nosacz na memie stwierdza, i napisał EU a nie UK, to też nie jest to do końca prawda, bo to Wielka Brytania była w Uni Europejskiej, a nie Anglia.

No ale to pewnie dlatego, ze jest wiecej wypadkow samochodowych. przekonales mnie hehe ;)


Czyli dalej wykazujesz kompletny
I.....e - @nn-borg: Nie ma to jak nazwać kogoś bystrzakiem a zdanie wcześniej stwierd...

źródło: comment_1667814108BenF8RpcnQ7ToFB1KhP0zD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@deziom: gdzie ja pisalem, ze to jakas Big Pharma? masz czyste dane dotyczace wzrostu smiertelnosci. Jak dotad naukowcom nie udalo sie ustalic przyczyn. Ale ruszyla komisja sledcza w UK. moze to rozswietli troche sytuacje.
  • Odpowiedz
Twoja analogia z samochodami jest niepoważna. Nie jest możliwe, żeby nagle doszło do tak skoordynowanego wzrostu wypadków samochodowych we wszystkich krajach.


@jinnoman: Twoja analogia z chorobami serca jest niepoważna. Nie jest możliwe, żeby nagle doszło do tak skoordynowanego wzrostu chorób serca we wszystkich krajach.

Zero. Powtarzam, ZERO samorefleksji. Moją teorie odrzucasz ze względu na brak dowodów, ale twoja teoria, pomimo takiego samego braku dowodów jest oczywiście 100% legit.
  • Odpowiedz
@ItsFine:

analiza danych tym się różni od chłopskiego rozumu ze wymaga potwierdzenia w danych. Bez jakichkolwiek danych moja teoria o wypadkach ma dokładnie tyle samo sensu co teoria o szczepionkach.


Analiza danych polega między innymi na umiejetności łączenia informacji. Coś czego tobie chyba brakuje, a coś nawet pewnie gimnazjaliści ograniają. Jest oczywistym, że nadmiarowe zgony mogą być związane z największym eksperymentem medycznym i to nie tylko od 2019 roku. Oczywiście ty
  • Odpowiedz
  • 3
@nn-borg Nie udało się ustalić przyczyny, ale z jakiegoś powodu od razu sugerujesz, że przyczyną są szczepionki. I to jest właśnie problem z wszelkiej maści szurią, szukacie na siłę dowodów na wielki spisek (efekt potwierdzenia), którego nie ma i nie było.

Nie ma na ten moment żadnych badań, żadnych dowodów potwierdzających, że szczepionki wywołują problemy z sercem, więc ta dyskusja jest kompletnie jałowa.

Oczywiście niektórzy wierzą, że naukowcy też są przekupieni, ale
  • Odpowiedz
@ItsFine:

Nawet gdybyś "umił angielski" jak to nosacz na memie stwierdza


To jest chyba najbardziej nieśmieszny mem z nosaczem jaki widziałem xD

To teraz takimi słabymi memami się ekscytujecie w gimnazjum xD
  • Odpowiedz