Wpis z mikrobloga

Wykop to się zrobił takim szambo, że to poezja. Ale tak jest z każdym portalem. Jakby się okazało, że trzeba by było zapłacić, żeby tu być i dodawać content to połowa by #!$%@?ła i by z automatu się szambo odetkało. Dziękuję za uwagę
@LifeReboot: Gadasz jak jakis smutny jak #!$%@? czlowiek, ktory gardzi kazda inna rozrywka jak swoje. Tez mam ponad 30 lat i ogladam rolnika, bo mam z tego fun ogladajac z wykopem. Nie rozumiem co ma tu do tego wiek i Twoje porownania do lat dziecinstwa. Chciales pokazac, ze Twoj rocznik jest taki zajebisty i inteligentny? Pokaz swoje zainteresowania, z pewnoscia sam teatr i opera ( ͡° ͜ʖ ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tazlubiczary: Kolejny kretyn, który zarejestrował się na portalu, na którym treści mają być tworzone przez użytkowników i ma ból dupy, że tak w istocie jest. Masz za nudne życie i nie potrafisz sobie go zorganizować bez przeglądania mikrobloga, czy szukasz po prostu poklasku u pseudointelektualistów takich jak ty, którzy na wykop wchodzą poczytać o problemie dzielników Dirichleta? Mi koło dupy lata ten program, zablokowałem też tag o wojnie, ale nie mam
@LifeReboot Więc z jakiej planety wy przylecieliście, z jakiej nory wypełzliście? To chyba jest jakiś nieudany medyczny eksperyment bo jak żyje nikt z młodych ludzi 10-15 lat temu nie oglądał takich rzeczy.

@LifeReboot dostosowanie jakości materiału do odbiorcy. W TV nie ma tak, że przyjdzie ktoś i powie "robimy program o rolniku który szuka żony" i każdy się zgadza. Najpierw robią ankiety, badania czy taki program będzie miał oglądalność, a że społeczeństwo