Wpis z mikrobloga

Mógłbym wyjść z przegrywu, w końcu się ożenić i mieć rodzinę i osiągnąć to co jest w sumie istotą tego ziemskiego życia i daje poczucie spełnienia. W tym celu muszę tylko pokonać jedną przeszkodę, tzn. przekonać jakąś kobietę, która ocenia mnie jak na przykład ta na zdjęciu żeby mnie pokochała. Co za kompletny paradoks i absurd XD

#przegryw
Eddy85 - Mógłbym wyjść z przegrywu, w końcu się ożenić i mieć rodzinę i osiągnąć to c...

źródło: comment_1667778664qDH4ZwfFM7FQwVJ8KE2eIo.jpg

Pobierz
  • 12
@MikiPL: problemy są w głowie XDDDDDD, to żeś się popisał, idź się doucz i poczytaj na temat ludzkiej psychiki, biologii i generalnie potrzeb człowieka, a nie uskuteczniasz chłopski rozum. Szkoda że głodujacym w Afryce nie powiesz że ich podstawowa potrzeba fizjologiczna jest ich wymysłem w głowie i nawet z dostatkiem jedzenia byliby niezadowoleni
@Zed_Mistrz_Cieni morda hipokryto, rozmawiamy o depresji. Depresję się rozwiązuje na podstawie problemów pacjenta a nie brakiem żony i dzieci. Można mieć depresję mając kochająca żonę i wspaniałe dzieci.

Jeżeli ktoś nie może znaleźć partnerki, to ma problem ze sobą.
@MikiPL: nikt tu nic nie pisze o depresji, naucz się czytać, op ci pisze czego mu potrzeba, intymnej relacji z płcią przeciwną, a ty piszesz pierwsze lepsze głupoty które już gdzieś pewnie zasłyszałes i powtarzasz bez zastanowienia