Wpis z mikrobloga

#rolnikszukazony


Patrzmy i uczmy się, bo Wąski to prawdziwy samiec alfa. Tylko spójrzcie, gość z twarzą mocne 4/10, sylwetka pewnie 6/10, a jak się ustawia. Siedzi sam w basenie, trzy laski siedzą za basenem i patrzą, mogły wejść, nie skorzystały ich strata, on ma to głęboko, dobrze się bawi.
J...niutki trzyma dziewczyny na dystans i od razu pokazuje wszystkim kto tu jest kim. W eliminacjach gdy jedną odrzuca mówi przy wszystkich "nie będę twoim Romeo" - czyli to ja tu jestem ciachem, którego jedna (jeśli będę chciał) będzie kosztować.
Jako jedyny trzyma 3 dziewczyny tak długo - mimo że decyzję już za pewne podjął, pokazuje tej jedynej, że walka trwa do końca, że nie jesteś maleńka jakimś ósmym cudem świata, lecz tego kwiatu jest pół światu, bijcie się o mnie do ostatniego gwizdka sędziego.
Za robotę rozlicza je bez ceregieli - mówi szczerze kto roboczy a kto nie.
Jak zacząłem oglądanie od 2. odcinka, szybko oceniłem po wyglądzie i sposobie mówienia "no tak, tego tu pewnie dali dla beki albo nikt więcej się nie zgłosił" - jakże mocno się pomyliłem.

Mirki, obserwujcie typa uważnie, jak tego nie spartoli to jest pan profesor.

#przegryw #podryw
  • 24
@BaZyL4: typie, rozkładasz to na czynniki pierwsze, a on pewnie jest prosty chłopek roztropek, nie ma skomplikowanego myślenia pod kopułą i nie kombinuje jak co zostanie przez kogo odebrane, brak mu też obycia i nawet się nie zastanawia, czy coś wypada czy nie, bo skąd miałby to wiedzieć. Takie same bywały stare dziadki erosomany, po prostu lecieli z tematem, bez rozkmin i dumania, co kto pomyśli i jak się poczuje. Czy
@BaZyL4: I to właśnie doskonale pokazuje, że cały ten koncept chada itd nie jest do końca trafiony. Wiadomo, że wygląd ma znaczenie, tak samo jak wzrost itd. ale...
Michał wygląda serio przeciętnie. Jak oglądałam wizytówki to umieściłam go na trzecim miejscu jeśli chodzi o aparycję młodych rolników. W miarę trwania programu i czytania zachwytów wykopków zaczął mi się coraz bardziej podobać. Zauważyłam na przykład jego świetne oczy na które wcześniej nie
@Konserwa_Nieturystyczna1 ja "chada" odbieram wyłącznie jako mem. Mało kto już pamięta, ale chad to jest graficzne przedstawienie wyniku badań według których taki właśnie wygląd jest najbardziej pociągający dla kobiet. Nie ma to jednak przełożenia na całościowy odbiór faceta przez kobietę, gdzie wygląd jest tylko składową i to nieprzeważającą.
Osobiście nie należę do przystojniaków, ale w czasach mojej najlepszej "gadki" nie miałem problemu by być przynajmniej szanowanym przez bardzo sensowne dziewczyny.
@jedna_odpowiedz fakt 32 lata to średni wiek szczytu "przystojności" u mężczyzn, choć jest tu spore odchylenie standardowe - niektórzy swoje najlepsze lata mają dopiero koło 50 (Pazura wygląda chyba teraz lepiej niż kiedykolwiek), z kolei niektorzy nie wyglądają już nigdy lepiej niż gdy mieli 18-20 lat..
@BaZyL4: to już kwestia osobnicza i uważam, ze z kobietami jest podobnie, choć rzadziej, bo naszą słabą cechą jest cieńsza skóra. Są takie babeczki, które nawet koło 50-tki wyglądają zjawiskowo, stoi za tym połączenie genów, kasy i dobrego smaku. Pazura pompuje w siebie mnóstwo mamony i to widać, ale jego laska to samo - porównaj ją teraz, gdy ma około 35 lat i wtedy, gdy znalazł ją w pociągu jako chyba
W eliminacjach gdy jedną odrzuca mówi przy wszystkich "nie będę twoim Romeo" - czyli to ja tu jestem ciachem, którego jedna (jeśli będę chciał) będzie kosztować.


@BaZyL4:

Ten tekst z Romeo to sam się właściwie narzucał, bo laska miała na imię Julia. Czyli typ otrzymał piłkę przed pustą bramkę i po prostu wykorzystał sytuację, ale kreatywności to w tym za wiele nie było. Gdyby laska miała na imię Ewa to pewnie
to nie do mnie powinno być, ale ja też baba i dla mnie za sam wygląd: wąski 1, może 2/10, Konrad 8/10, Valentyn 7/10. Konrad ma szansę być nawet dychą za 10 lat.


@jedna_odpowiedz:

Jakie 1/10? xD

To jak oceniasz np. Zbyszka z pierwszej edycji? Albo starych erosomanów? Punkty ujemne?

1/10 to są ludzie ze sporymi deformacjami twarzy a tu masz po prostu zwykłego (przeciętnego) faceta jakich pełno na ulicach.
@abandon no dla mnie 1/10, tak samo jak Zbyszek. Mają zresztą coś wspólnego w facjatach. Może 2 było że względu na ładny kolor oczu, które niestety są tak głęboko w twarzoczaszce że ledwo je widać.
A erosomani to różnie, był raz niezły dziadek jak na swój wiek. Oceniamy przecież sprawiedliwe, biorąc pod uwagę lata, a nie że jak stary to od razu ujemnie, a Wąski plusy za młodość. No nie, ja tego
@jedna_odpowiedz:

To masz jakieś bardzo dziwne podejście do tej skali.

Trochę podobnie jak niektórzy ludzie oceniają filmy. Dla mnie film 1/10 to musi być naprawdę totalne gówno, a niektórzy dają takie oceny co drugiemu filmowi, który im z jakichś względów nie podszedł. xD
@abandon: a dajże człowieku ludziom oceniać tak, jak uważają za stosowne. Mam ci teraz napisać, że krzywa gęba Wąskiego to 3 albo 4/10, żebyś się lepiej poczuł? A czy faceci posługują się jedną uniwersalną skalą do oceny kobiet? A może dla jednych. np usta glonojada dają +3, a dla innych -7 do końcowej oceny? Gusta są różne, daj żyć.