Wpis z mikrobloga

Po researchu zdecydowałem się na używaną #jura po serwisie. Pije 2-3 kawy dziennie, głównie espresso/mocne latte stąd obowiązkowo zintegrowany spieniacz. Ofert jest multum ena 9 micro/S7/S9/C5 itd Którego modelu szukać? Do 2000zl #ekspresdokawy
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaneczai: Jeżeli wsypiesz dobrą ilość, powinna wyjść ci pastylka jakieś 12mm. Z takiej szocik powinien mieć dobry smak.
No i smacznej kawusi ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Kulek1981: Orientujesz się może ile kawy mielonej mogę do niego wsypać? Na tym dekielku od sypanej jest narysowana miarka i napis "max 1" stąd też nie chciałem dużo sypać, żeby się coś nie zepsuło( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kulek1981: On a Jura, it's about two tablespoon or 14 grams of pre-ground coffee. Make sure to only put one scoop in for each brew! Too much coffee will clog up your brew

Spróbujemy( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kulek1981: Ustawiłem młynek na najdrobniejsze mielenie + dobra kawa i wychodzi taka jak chciałem() Pytanie jeszcze mam, korzystam z niego z samego rana i później późnym po południem max raz, czasami jeszcze gorąca wode na herbatę. Wyłączać go, czy zostawiac włączonego przez cały dzień?