Wpis z mikrobloga

Wykopki, przyznajcie się, czy komuś z Was kiedykolwiek przyszło do głowy, żeby się zgłosić do HP? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #hotelparadise
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Activee mi, bo mnie #!$%@?ą te nudne dziadki. Bym pokazała co to znaczy robić dymy, ale potem jak zostałam managerem w IT to zrozumiałam, że to byłby strzał w stopę jak #!$%@?.

Julka + manager + hotel paradise = zabójcze połączenie i nikt w pracy nie traktowałby mnie poważnie
  • Odpowiedz
@Null84: hahahahaha

Tez się zgłoszę i będę Twoją programową „psiapsi”

I będziemy handlowały immunitetem za grubą kasę, jak uda nam się od kogoś go wyżebrać XD
  • Odpowiedz
@Null84: haha!
Ja miałam pisać, że 20kg temu mogłam o tym myśleć ;)
Od pierwszego sezonu albo biorę ślub, albo jestem w ciąży / połogu i znowu w ciąży.
Dla mnie musiałaby być freak edition ;)
  • Odpowiedz
@Activee: Wypełniałem wstępną ankietę, ale poległem na tych pytaniach i stwierdziłem, że to #!$%@?ę. Pytania bardziej sugerowały casting do Love Island niż HP, a było ich z milion. XD 90% uczestników na bank tam kłamie.
  • Odpowiedz
@Activee: Jakieś bzdety, typu opisz swoją wymarzoną randkę, co zrobiłeś najbardziej szalonego na randce, plus na pewno trzeba było się nagrać kamerką, podać swoje sociale itp. Masa pytań o zbliżonej tematyce i samo czytanie mnie zmęczyło. xD. Uznałem, że gra niewarta świeczki, skoro pierwszeństwo i tak mają osoby nieprzypadkowe. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakby mnie zaprosili na casting bez tego całego cyrku to co innego. xD
  • Odpowiedz