Wpis z mikrobloga

Wołam @Lukardio @Kryspin013 @officer_K bo mają zawsze dużo do powiedzenia w temacie wolności słowa pod wpisami xD


@pakoszako: po co mnie wołasz?
a) raz, że nie plusowałem tego wpisu bo ani go nie widziałem, ale nawet jakkbym go zobaczył to jest dla mnie jakaś bzdura
b) odpowiadam za siebie i w przeciwieństwie do ciebie ja nie kasuje komentarzy pod moimi wpisami. Nie bronię też nikogo kto to robi w przeciwieństwie do
samemu to robiąc namiętnie?


@Kryspin013: Już kiedyś komuś odpisałem dlaczego kasuję komentarze. Robię to w przypadku osób które mnie dodały na czarną listę. Skoro nie chcą widzieć mojej aktywności to po co piszą mi pod wpisami? Sam mam pustą czarną. Im daję się im wypowiedzieć, a po przeczytaniu ich wypocin po prostu kasuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Robię to w przypadku osób które mnie dodały na czarną listę. Skoro nie chcą widzieć mojej aktywności to po co piszą mi pod wpisami?


@pakoszako: TO w czym masz problem, że ktoś nie chce widzieć twojej aktywności pod swoimi wpisami? Gdzie tu logika? No i sam możesz dodać osoby na czarno których komenty kasujesz.

a po przeczytaniu ich wypocin po prostu kasuję


Skąd ten ból dupy więc? Kasując komenty i wypominając
@Kryspin013: To się nazywa swoboda wypowiedzi, pomimo że oni mi jej zabraniają, ja tego nie robię. Ale


@pakoszako: no ale ostatnio miałeś ból dupy do @lukardio, że nie chce cię wrzucić na czarno a kasuje twoje komentarze. Może robi to co ty? Więc gdzie jest jajakolwiek logika w twoim zachowaniu. Jak można zarzucać komuś coś co samemu się robi i jeszcze się tego broni? xD

Ale wiadomo, to ja