Wpis z mikrobloga

@Eredin: albo i za darmo. Tylko to trzeba wiedzieć, że to leczenie nie jest długotrwałe i po 2-3 latach będzie wymagało poprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°) (sama niedawno u siebie powymieniałam dzieła sztuki moich znajomych ze studiów). Ale doraźnie to dobry sposób na naprawę uzębienia.
Tylko to trzeba wiedzieć, że to leczenie nie jest długotrwałe i po 2-3 latach będzie wymagało poprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°) (sama niedawno u siebie powymieniałam dzieła sztuki moich znajomych ze studiów). Ale doraźnie to dobry sposób na naprawę uzębienia.


@SkrytyZolw: To ładnie, sama tutaj wszystkich rozstawiasz po kątach, że nie dbają, do złego dentysty chodzą, ich wina i wszystko co najgorsze a sama swoje zęby powierzyłaś
@Pieniek1991: synek, studenci stomatologii uczą się leczyć zęby na sobie, a dopiero potem zaczynają leczyć innych ludzi xDDD Polsza to nie zachód żeby były dla wszystkich nowoczesne fantomy.

Oj chciałbyś się bardzo czegoś przyczepić, ale znowu się nie udało. Próbuj dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
synek, studenci stomatologii uczą się leczyć zęby na sobie, a dopiero potem zaczynają leczyć innych ludzi xDDD


@SkrytyZolw: Córko, więc niech uczą się na sobie niemniej przyznasz, że ich nawet późniejsze leczenie innych ludzi nadal jest w gorszym standardzie niż np. Twoje obecnie? Bo jeśli nie jest to po co przepłacać u normalnego dentysty, lepiej iść do studentów. Niemniej stwierdziłaś, że po trzech latach do wymiany więc jednak gorsze. Ja mam
@Pieniek1991:

np. Twoje obecnie


To zależy czy się doszkalają i gdzie robili staż.

i nadal się trzyma


To że się trzyma nie oznacza, że jest szczelne i że nie ma tam próchnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bez rtg i regularnych kontroli ciężko coś stwierdzić.

, serio się zdziwiłem czemu oddajesz swoje zęby studentom po których za 2-3 lata trzeba poprawiać


Serio nie domyśliłeś się, że pisząc o