Wpis z mikrobloga

@jmuhha: bo do IT co drugi polak idzie i staki dla juniorow sa minimalnne albo ludzie za darmo robia tymczasem jak ktos ma fach w reku to trzeba duzo wiecej jak senior programista xd
@Smarek37: dokładnie, logika na poziomie "co on się napracuje skoro tylko kluka w kąkuter". Dobry hydraulik oprócz wiedzy i doświadczenia ma sprzęt warty kupę kasy. Nie wszystko zrobisz za pomocą klucza i poradnika na YouTube ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jmuhha: @Polnischefuhrer: @kimikini: @Quarel: @Smarek37: @nairoht: @xTortox:

Znam programistów Java co jak się ich przyciśnie odpowiednio w Sprintach to robią darmowe nadgodziny pod wpływem presji bo sam takiej presji kiedyś ulegałem. Także rynek wśród Javowców jest dość dziwny. Równie dobrze to stanowisko bardzo łatwo wymienić w korporacji, zazwyczaj w max miesiąc ze względu na liczbę chętnych. Stąd często managerzy się nie pierdoła i wyciskają ich
@jmuhha: o wow, stara już jestem, ale może jakiś pan majster jeszcze przyjmie mnie do pracy jako uczennicę? Polecam się, naprawiłam pralkę w akademiku przy pomocy Google xd
1100 zł za 2,5h roboty hydraulika?


@jmuhha: bierzesz pod uwagę to, że te 2,5h to nie tylko czas pracy "netto", ale również dojazd do klienta, amortyzacja narzędzi, czas na zakup materiałów i tym podobne? No i przede wszystkim, hydraulik żyje od zlecenia do zlecenia, nikt mu nie płaci takich stawek non-stop.
te 2,5h to nie tylko czas pracy "netto", ale również dojazd do klienta


@Jarek_P: Czyli te 2,5h to czas liczony z dojazdem? xD Podejrzewam, że chodziło ci o coś innego