Wpis z mikrobloga

@lewy_qtas_mitow: Ależ to robiło wrażenie, do dziś pamiętam jak się stresowałem przy samej końcówce. Mimo że gra była bardzo krótka, to swoim podejściem, prowadzeniem akcji i narracją to do dziś jest absolutny top FPSów, w sumie cała trylogia MW jest zajebista.
Misja w Prypeci i to czołganie się między wrogami, do dzisiaj ciary i pot na czole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krs90 - @lewyqtasmitow: Ależ to robiło wrażenie, do dziś pamiętam jak się stresowałem...

źródło: comment_1667649364IYyG76aesVs6lE7LEixFQf.jpg

Pobierz
@Wariner: klimat super ale jednak poszczególne misje w pierwszym MW były znacznie lepiej przemyślane. W BO za dużo było fragmentów, gdzie po prostu mieliśmy korytarz z którego gra nasyłała na nas kolejne hordy wrogów (jak np. Bajkonur).
@cotenwypok: i tak i nie. Fabuła jest kretyńska, brak też jakichś większych, typowo militarnych starć. Z drugiej strony bawiłem się świetnie a wspomniana misja snajperska jest fajnym rozwinięciem tej z 2007. Mimo to
Mieliśmy z kumplem tysiące godzin nagrane. Nie zapomnę tego nigdy ja mnie wywalali z serwera bo niby bot a ja tak tłukłem że nie mieli nic do powiedzenia. Jezuu ale bym wrócił to tego ()