Wpis z mikrobloga

Pograłem trochę i muszę przyznać, że Evoker jest bardzo przyjemną postacią.
Używam jej jako heala i całkiem spora mobliność a do tego przydatne utility zwiększające mobilność grupy co może być świetnym uzupełnieniem dla czołgów jak DK co nie mają racjonalnego movementu. Dzięki buffowi redukuje się o 15% CD na główną umiejętność przyspieszającą a do tego co 2 minuty odpałka, które przez 10 sekund pozwala odpalić grupie swojego skilla przyspieszającego nawet jak jest na CD.
Sam Evoker też ma świetną mobilność. Umiejętność Hover jest jak skok u DH, w ruchu przeskakujemy kilka metrów po czym dostajemy na 10 sekund buffa +30% speed, umiejętność ma 2 ładunki i 30s czasu odnowienia, do tego pozwala nam castować część umiejętności w ruchu.
Oprócz tego przynajmniej przy moim buildzie dwie odpałki robiące przelot z zionięciem (jedna lecząca druga bijąca) która można jedną po drugiej odpalić i ma zasięg do 50 jardów z funkcją cofnięcia czasu czyli możemy wrócić do pozycji z której startowaliśmy i trochę wolniejsze ale fajniejsze w działaniu odpowiednik Leap of Faith od priesta. Zamiast ściągać do nas sojusznika, to my lecimy po niego, podnosimy go i przenosimy we wskazane miejsce.
Jest jeszcze odpałka mająca 16s CD gdzie to my podlatujemy do sojusznika w zasięgu 30 jardów i go leczymy.
Z innych to racial fajny do eksploracji w którym wybiajmy się w powietrze i szybujemy tą nową mechaniką, fajne o tyle że tak nasza prędkość jest o ponad 500% wyższa gdy zwykły mount to tylko 310%. CD 3 minuty chyba że jesteśmy na terytorium sprzymierzonym to się skraca.
Poza tym standardowy glide, nic nowego.

Samo granie postacią jest bardzo przyjemne, co prawda natłok skilli przytłacza jeżeli chcemy być w pełni użyteczni, ale idzie to ogarnąć dość szybko. Przy czym nie wymaga to ekwilibrystyki jak disco priest, nie musimy kontrolować żadnych totemów, liczników, hot-ów więc poziom wejścia bardzo niski.
Mamy dobre umiejętności healu a przy tym duży zakres czarów ofensywnych, spoktanie healera w PVP może być uciążliwe.
Nigdy nie grałem nową klasą na start dodatku (a w sumie to nigdy nie mainowałem żadnej nowej klasy poza DK) więc na ten dodatek dołącze do armii klonów jako #!$%@?.

#wow #worldofwarcraft
  • 2