Wpis z mikrobloga

#zegarki #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
Mirki, zwracam się do was z prośbą jako absolutny laik.
Chciałbym kupić tacie na święta zegarek, natomiast zupełnie się nie znam na zegarkach. Problem polega na tym, że mój budżet to max 5000pln, więc wiem, że nic wybitnego pewnie za to nie kupię, niemniej jeśli moglibyście mi podesłać najciekawsze waszym zdaniem czasomierze w tym budżecie, to byłbym niezmiernie wdzięczny. Interesują mnie zarówno nowe, jak i używane w dobrym stanie. Jeśli chodzi o styl, to każdy wezmę pod uwagę, od jakiejś totalnej klasyki aż po extravaganzę. Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi.
  • 9
@Rnck: Jeżeli nowy to zobacz sobie Tissota PRX, są różne wersje. Z używanych może jakiś Oris albo Doxa? Szczególnie to ostatnie było chyba kiedyś synonimem luksusu w czasach PRL? Może akurat ma do tej marki sentyment bo ktos ze znajomych miał.
@Rnck: wszystko zależy od stylu zegarka, ale jest to fajny już budżet. Rzuć okiem na Sinn 104, Ball Trainmaster Legend, to raczej używki, ale Orisa Aquisa po promocji powinieneś znaleźć, Orisa 65, Squale fajne są w tym budżecie, Alpiny, czy Hamiltony też fajne opcje. Ogólnie jest w czym przebierać. Trochę ponad budżet w używanych to Rado Capitan Cook (chciałbym). Z mikrobrandow to Baltic jest fajna opcja. Ogólnie to z używanymi zegarkami