Wpis z mikrobloga

Zauważam pierwsze efekty #nofapchallenge Jakos przyjemniej mi sie trenuje na silowni. 7 cwiczen po 4 serie 5-8 powtorzen robilem zazwyczaj okolo godziny a dzisiaj zeszlo mi to okolo 45minut. Dodatkowo po calym dniu szkoly nie chcialo mi sie cwiczyc i czesto szedlem z duza niechecia a w tym tygodniu bylem juz 5 razy i moze jutro pojde nawet dodatkowo. Ogolnie to sprobowalem #nonutnovember zeby sprawdzic swoja silna wole a nie ze wzgledu na rzekome supermoce uzyskiwsne dzieki nofapowi wiec efekt placebo jeet raczej wykluczony.

#mirkokoksy #silownia #sport #przegryw #przemyslenia #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill
  • 7
  • Odpowiedz
@PeterFile: Jakbyś walił więcej niż powtórzeń w serii to też byś poczuł zmianę po 4 dniach, a ręka go świerzbi do kindybała że nawet łamie gryfy i obciążniki jakoś tak samo spadają po trzech ruchach.
  • Odpowiedz
@FCB1899: mega krótko, jak ja robię 5 ćwiczeń po 5 serii po 5 powtórzeń, jeszcze z rozgrzewka 10 powtórzeń to zajmuje mi ponad 1.5h minimum. Powinno się robić 2min przerwy między seriami.
  • Odpowiedz
@FCB1899: Po pierwsze mordo jak jesteś w stanie bez przerw tak serie #!$%@?ć to mam wrażenie, że nie #!$%@? się do swojego maksa i zwyczajnej machasz ciężarami dla machania.

Po drugie, mięśnie rosną podczas odpoczynku, nie wiem czy robisz różne partie mięśni codziennie ale jeśli każdego dnia trzaskasz to samo - wolniejszy progress a nawet stagnacja jest gwarantowana. Z fartem, elo.
  • Odpowiedz