Wpis z mikrobloga

Sprzedam YSL Bleu Electrique 60 ml. Zużyte kilka psiknięć. Cena łącznie z wysyłką paczkomatem 220 zł. Cena do rozsądnej negocjacji.
Dobre parametry, zapach podobający się otoczeniu( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kupiony niedługo po premierze. Sprzedaję, gdyż zużyłem już jeden flakon, zostawiłem odlewkę i cały flakon nie jest mi potrzebny. Zdjęcia mogę wysłać na pw.
#perfumy
  • 17
  • Odpowiedz
@Asjopek: informacja na oficjalnej stronie producenta. W tym przypadku na rynek europejski. Ja takowej nie znalazłem. Po napisaniu maila, uzyskałem odpowiedź, że zapach będzie niedługo dostępny. Uprzedzam, nie pytałem z zamiarem zrobienia większych zapasów( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Asjopek: Ja otrzymałem informację, że zapach będzie nadal w sprzedaży po krótkiej przerwie i tak się stało. Czy się zmienił skład oraz parametry tego nie wiem, gdyż nie wąchałem nowszej wersji.
  • Odpowiedz
@Asjopek: gdyby był wycofany to nie byłoby go w sprzedaży i bardzo możliwe, że byłby komunikat obok opcji zakupu.
Według mnie coś mogli pozmieniać w formule lub zapach sprzedawał się na tyle dobrze, że inne flakony stały. Nie zdziwiłbym się gdyby był dotkinięty słynną reformulacją lub po prostu brak składników na ten moment. Dziwne byłoby wycofanie po ok roku od pierwszego wypustu. Nie wiem także czy zmieniała się cena od początku
  • Odpowiedz
@kornn9292: no przecież nie było go w sprzedaży. Już pisałem wcześniej - producenci perfum nie dają informacji o tym, że wycofują produkt. Myślę też, że nie ma co dłużej ciągnąć tego tematu :⁠,⁠-⁠)
  • Odpowiedz
@Asjopek: ale to, że perfum nie ma w sprzedaży nie znaczy, że zapach jest wycofany. Przecież dostałem info, że zapach nie będzie wycofywany tylko chwilowo nie ma w sprzedaży( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz