Wpis z mikrobloga

@lukratywny: tam chyba jest opcja zagrania z freebetu czy coś takiego. Mam konta na różnych bukach i już nie pamiętam jak jest na betclicku. Ale powinno to wyglądać tak, że dokonujesz pierwszej wpłaty z freebetem. Max do 200zl. Stawiasz kupon za 200 i jak nie wjedzie to dostajesz zwrot tej sumy;). Ale zrób kupon z kilku walk to więcej możesz wygrać:) najlepiej jakieś pewniaczki typu wygrana ferrariego przed czasem.
@lukratywny: No postaw kilka albo nawet kilkanaście kuponów za powiedzmy 2zl. Nie tak trudno trafić jeśli np. postawisz w walce Wiki vs Renti powyżej 1,5 rundy albo nawet cały dystans. Obie coś tam potrafią i na bank walka albo powyżej 1,5 rundy albo cały dystans. Przeważnie u kobiet takie zestawienia to decyzja. To samo w walce Krychy.
@lukratywny: wejdź w dowolną walkę i tam masz dużo opcji co chcesz obstawić, zależnie od kursu. Możesz obstawić samą wygraną a możesz po większym kursie np w której rundzie albo np powyżej 1,5 rundy.
@lukratywny: zrób sobie kupon i zrób screena zanim postawisz i wyślij mi na priv. Dość dobrze obstawiam freaki, czasem jedna walka nie wejdzie. Powiem Ci czy ma szansę wejść jak coś ;).
@lukratywny: można z najmniejszym z tym, że łączny kurs będzie dość niski ale spokojnie za 200zl do 2000zl można zrobić kuponik dość bezpieczny. Tak jak Ci napisałem, to że Ferrari ubije Hejtera przed czasem jest prawie pewne. Albo że walka kobiet potrwa powyżej 1,5 rundy, to samo z Krychą